کد خبر 575846

صدرنشینی ستارگان ساری در گروه ب لیگ کشتی آزاد

در پایان رقابت های دور رفت لیگ کشتی آزاد در گروه ب، تیم ستارگان ساری با شکست تمامی رقبا در صدر قرار گرفت.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، دور رفت رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد در گروه ب جام یادگار امام در شهر جویبار و به میزبانی تیم صنایع مازندران برگزار شد.

در این مسابقات 4 تیم ستارگان ساری، صنایع مازندران، خراسان جنوبی و باشگاه ورزشی مقاومت حضور دارند.

رده بندی تیم ها در پایان این مسابقات به شرح زیر است: 1- ستارگان ساری 2- صنایع مازندران 3- خراسان جنوبی 4- باشگاه مقاومت

نتایج 6 دیدار برگزار شده به شرح زیر است:
ستارگان ساری، برنده 5- صنایع مازندران 5 (امتیاز فنی به سود ستارگان)
خراسان جنوبی 7- باشگاه مقاومت 3
صنایع مازندران 8- خراسان جنوبی 2
ستارگان ساری 7- باشگاه مقاومت 3
صنایع مازندران 7- باشگاه مقاومت 3
ستارگان ساری 6- خراسان جنوبی 4

نتایج انفرادی این دیدارها به شرح زیر است:

ستارگان ساری، برنده 5 – صنایع مازندران 5 (امتیاز مثبت 19 برابر، امتیاز فنی 42 بر 36 به سود ستارگان) (اسامی تیم ستارگان در ابتدا آمده است):
57 کیلوگرم: علی خان زاده 5- نادر حاج آقا نیا، برنده 6
61 کیلوگرم: داریوش حضرت قلی پور زاده صفر – رحماان عموزاد خلیلی، برنده 4
65 کلوگرم: ژاگیر شاخیف، برنده 5- فرزاد عموزاد خلیلی صفر
70 کیلوگرم: عرفان الهی، برنده 11 – محمدرضا سرگو 1
74 کیلوگرم: سعید داداش پور، برنده 7- نیما اشفاقی 2
79 کیلوگرم: سعید غلامی 1- جمال عبادی، برنده 4
86 کیلوگرم: آرش نیرآبادی صفر- کامران قاسم پور، برنده 7
92 کیلوگرم: مهدی حاجیلوئیان 4- احمد بذری، برنده 6
97 کیلوگرم: الیزبار اودیکادزه، برنده 5- محمدجواد ابراهیمی 4
125 کیلوگرم: عرفان جعفری، برنده 4- اسماعیل نجاتیان 2

باشگاه مقاومت 3- خراسان جنوبی 7 (اسامی تیم مقاومت در ابتدا آمده است):
57 کیلوگرم: علی اصغر فتحی صفر- عرفان جعفریان، برنده 10
61 کیلوگرم: سینا روحی 3- عرفان انصاری، برنده 15
65 کیلوگرم: بابک بهاری 2- رحیم پوررحمان، برنده 5
70 کیوگرم: محمدامین ادهمی صفر- مهدی عشقی، برنده 6
74 کیلوگرم: علی خدایاری، برنده 9- رضا مقتدر 3
79 کیلوگرم: هادی شرفبیانی، برنده 6 - الیاس طریقی 4
86 کیلوگرم: جواد فتح خانی 2- حسین خداکرمی، برنده 3
92 کیلوگرم: علی امیری 1- مصطفی نجفی، برنده 5
97 کیلوگرم: مرصاد مرغزاری، برنده 4- امیرحسین شیور 2
125 کیلوگرم: علی طاهرخانی صفر- امیررضا صحرائی، برنده 4

خراسان جنوبی 2- صنایع مازندران 8- (اسامی تیم خراسان جنوبی در ابتدا آمده است):
57 کیلوگرم: عرفان جعفریان 2- نادر حاج آقانیا، برنده 4
61 کیلوگرم: محمدباقر میرزایی 1- رحمان عموزاد خلیلی، برنده 4
65 کیلوگرم: رضا قنبرزاده صفر- فرزاد عموزاد خلیلی، برنده 9
70 کیلوگرم: سامان بهاری 1- مجتبی عموزاد خلیلی، برنده 4
74 کیلوگرم: علی فغانی صفر- نیما اشفافقی، برنده 3
79 کیلوگرم: الیاس طریقی 1- جمال عبادی، برنده 5
86 کیلوگرم: علی منصوری، برنده (بدون حریف)
92 کیلوگرم: امیرارسلان تاتاری، صفر- احمد بذری، برنده 7
97 کیلوگرم: مصطفی نجفی، برنده – (بدون حریف)
125 کیلوگرم: امیررضا صحرائی صفر- اسماعیل نجاتیان 4

باشگاه مقاومت 3 – ستارگان ساری 8 (اسامی مقاومت در ابتدا آمده است):
57 کیلوگرم: علی رحیمی صفر – صابر خانجانی، برنده 9 (ضربه فنی)
61 کیلوگرم: وحید ورزنده 1- عباس ابراهیمزاده، برنده 11
65 کیلوگرم: بابک بهاری، برنده 6- اکبر مازیار 5
70 کیلوگرم: محمدامین ادهمی 1- ایمان رحمانی زاده، برنده 5
74 کیلوگرم: اشکان طاهرخانی 2- حسین ابوذری، برنده 9
79 کیلوگرم: فرزاد فرهنگیان، برنده 14- هادی کریمی فیروزجائی 5
86 کیلوگرم: شایان صداقی 1- آرش نیرآبادی، برنده 12
92 کیلوگرم: علی امیری صفر- مهدی حاجیلوئیان، برنده 10
97 کیلوگرم: مرصاد مرغزاری، برنده 10- ابوالفضل فضل اله زاده صفر
125 کیلوگرم: احمد یوسفلی صفر- عرفان جعفری، برنده 7

باشگاه مقاومت 3- صنایع مازندران 7 (اسامی مقاومت در ابتدا آمده است):
57 کیلوگرم: محمدعلی رحیمی، برنده – بدون حریف
61 کیلوگرم: سینا روحی 2- محمدعلی عموزاد خلیلی، برنده 10 (ضربه فنی)
65 کیلوگرم: مرتضی قربانی صفر – فرزاد عموزاد خلیلی، برنده 9
70 کیلوگرم: جعفر نوری نژاد صفر- مجتبی عموزاد خلیلی، برنده 10
74 کیلوگرم: علی خدایاری 6- نیما اشفاقی، برنده 8
79 کیلوگرم: هادی شرفبیانی، برنده 2- جمال عبادی 2
86 کیلوگرم: محمد برقک، برنده – بدون حریف
92 کیلوگرم: حسین طاهری فرد صفر- احمد بذری، برنده 6 (ضربه فنی)
97 کیلوگرم: مرصاد مرغزاری (مصدوم) - محمدجواد ابراهیمی، برنده
125 کیلوگرم: حسین صادقی صفر- اسماعیل نجاتیان، برنده 11

خراسان جنوبی 4- ستارگان ساری 6 (اسامی تیم خراسان جنوبی در ابتدا آمده است):
57 کیلوگرم: عرفان جعفریان 2- صابر خانجانی، برنده 3
61 کیلوگرم: عرفان انصاری صفر- عباس ابراهیم زاده، برنده 11
65 کیلوگرم: رحمان رحیم پور، برنده 8- محمدمهدی پلنگ وار صفر
70 کیلوگرم: مهدی عشقی 2- علی اکبر زرودی، برنده 3
74 کیلوگرم: رضا مقتدر صفر- علی اکبر زرودی، برنده 3
79 کیلوگرم: الیاس طریقی، برنده 7- سعید غلامی 7
86 کیلوگرم: علی منصوری، برنده 8- آرش نیرآبادی 7
92 کیلوگرم: مصطفی نجفی کلاته 3- مهدی حاجیلوئیان، برنده 8
97 کیلوگرم: امیرحسین شیور، برنده 12- ابوالفضل فضل اله زاده صفر
125 کیلوگرم: امیررضا صحرائی (مصدوم)- عرفان جعفری، برنده

ارسال نظر