کد خبر 575343

گل‌محمدی: درگیری‌های ذهنی زیادی داریم

سرمربی پرسپولیس گفت: درگیری‌های ذهنی زیادی داریم که قابل گفتن نیست و امیدوارم شرایطی را به وجود بیاورند که از این وضعیت بیرون بیاییم.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، یحیی گل‌محمدی پس از پیروزی دو بر یک تیمش مقابل نساجی اظهار کرد: بازی سختی را پیش‌بینی می‌کردم و به بازیکنانم این را گفتم. هر چند بازی خانگی بود اما کار سختی داشتیم. خداراشکر اولین سه امتیاز خانگی را به دست آوردیم. امیدوارم این روند را بتوانیم ادامه دهیم اما مشکلات عجیب و غریبی داریم اما بچه‌ها با تمام کمبودهای‌شان دارند تلاش می‌کنند. درگیری‌های ذهنی زیادی داریم که قابل گفتن نیست و امیدوارم شرایطی را به وجود بیاورند که از این وضعیت بیرون بیاییم. این شرایط در شان پرسپولیس نیست که بخواهد در این شرایط گیر کند.

او در پاسخ به سوالی درباره جذب بازیکن خارجی ادامه داد: اگر نیاز شد به بازیکن خارجی هم فکر می‌کنیم اما فعلا شرایط به شکلی است که حتی مخارج روزانه را هم نمی‌توانیم تامین کنیم. ابتدا باید بدهکاری‌مان حل شود و باتوجه به بسته بودن پنجره نقل‌ و انتقالاتی‌مان، مشکل قانونی داریم. بعد از آن اگر پولی باشد برای تیم باید خرج می‌شود اما در هر صورت دوست داریم تیم را تقویت کنیم. در این شرایط که همه بازیکن خارجی می‌گیرند به این نتیجه رسیدیم که فقط تیم ما است که نمی‌گذارند بازیکن خارجی بگیرد. امیدوارم شرایط برای همه برابر باشد.

ادامه دارد...

ارسال نظر