کد خبر 574586
اقتصاد آنلاین گزارش می دهد؛

ماجرای اپلیکیشن جدید پرسپولیس / هواداران منتظر شفاف سازی باشگاه

یکی از مهمترین برنامه های سرپرست باشگاه اضافه کردن یک اپلیکیشن جدید برای درآمدزایی پرسپولیس است اما همین موضوع اما و اگرهای عجیبی با خود به همراه دارد.

اقتصاد آنلاین - امیر جهانی؛ با اینکه سید مجید صدری مدت کمی به عنوان سرپرست باشگاه فعالیت خود را آغاز کرده اما تاکنون سعی بر ایجاد درآمدزایی در این مجموعه داشته است؛ از جمله اضافه کردن اپلیکیشن اوانو به بخش اقتصادی باشگاه پرسپولیس. این اپلیکیشن در واقع متعلق به شرکت همراه اول است، جایی که صدری در آن عضویت هیات مدیریت را بر عهده دارد. تبلیغات باشگاه پرسپولیس برای همکاری با اوانو مدتی است آغاز شده است. حدود یک ماه قبل، خبری کوتاه از همکاری باشگاه با اوانو منتشر شد و پس از یک وقفه نسبتا طولانی، مجددا شاهد آن هستیم که در تمام تبلیغات و اخبار مربوط به باشگاه، این اپلیکیشن در کنار لوگوی پرسپولیس قرار می‌گیرد.

چنین اقدامی می‌تواند به درآمدزایی باشگاه کمک ویژه کند اما سوالاتی در این زمینه مطرح شده که نیاز است در جهت شفاف سازی به آن پاسخ داده شود. اول اینکه اپلیکیشن اوانو چه سودی از همکاری با پرسپولیس می‌برد و سود پرسپولیس و پیش‌بینی ارقام مربوط به همکاری هواداران با این اپلیکیشن چقدر خواهد بود؟ دوم اینکه، درصورتی که شرکت دیگری برای درآمدزایی به صورت هم راستا با اوانو قصد فعالیت اقتصادی از جمله فروش سیم کارت، اعتبار تماس، شارژ اینترنت، کارت به کارت، پرداخت قبوض و... داشته باشد، مدل همکاری باشگاه پرسپولیس با اوانو و کارگزار جدید به چه شکل پیش می‌رود؟ موضوع دیگر اینکه افراد ذی‌نفع در این قرارداد چه کسانی هستند؟ 

حالا که باشگاه در حال پوست اندازی اقتصادی است، بهتر است هواداران از شرایط همکاری با اوانو بیشتر مطلع شوند و در اخباری که باشگاه منتشر می‌کند، جزییات بیشتری از عقدقرارداد با این اپلیکیشن و مدل کار آن، سودی که به باشگاه می‌رساند، زمان عقد قرارداد و شروع همکاری و... به جامعه طرفداری باشگاه اطلاع رسانی شود چرا که این روزها بحث انتخاب کارگزار جدید برای پرسپولیس هم مطرح است و قطعا ورود یک اسپانسر، فعالیت‌های این اپ را به سمت و سوی دیگری می‌برد.

 

ارسال نظر