کد خبر 574542
اقتصاد آنلاین گزارش می دهد؛

واکنش گل محمدی به اعتراض مدافع تیمش / ابراهیمی بخشیده می‌ شود؟

پس از اخراج علیرضا ابراهیمی از تمرینات پرسپولیس، این احتمال وجود دارد که سرمربی پرسپولیس او را ببخشد.

اقتصاد آنلاین - امیر جهانی؛ تمرین روز گذشته تیم فوتبال پرسپولیس در حالی برگزار شد که یحیی گل محمدی تصمیم گرفت با توجه به خستگی و سفرهای متوالی این تیم در دو ماه اخیر، زمان کوتاهی را صرف تمرینات تاکتیکی کند. اما در اواخر این تمرین، علیرضا ابراهیمی بازیکن جدید سرخ ها وقتی دید بار دیگر جایی در تاکتیک‌های دفاعی پرسپولیس ندارد نسبت به این موضوع اعتراض کرد که با واکنش تند سرمربی تیم روبرو شود.

یحیی گل محمدی از ابراهیمی خواست سکوت کند و نه تنها دیگر درباره جایگاه خود در ترکیب پرسپولیس سوال نپرسد بلکه حق ندارد فعلا با این تیم تمرین کند. همین موضوع باعث شد تا ابراهیمی ورزشگاه شهید کاظمی را ترک کرده و منتظر تصمیم باشگاه در قبال اعتراضش باشد. یحیی درباره نیمکت نشینی بازیکنان تیم اعلام کرده است هیچکس حق صحبت درباره این موضوع را ندارد و تلاش تمام آنها را زیر نظر دارد. گل محمدی فعلاً تصمیم به بخشش ابراهیمی ندارد و تصمیم خود را برای خط زدن اسم او در بازی با نساجی مازندران گرفته است.

البته امروز جلسه‌ای میان کادر فنی پرسپولیس و علیرضا ابراهیمی برگزار شده و بعد از آنکه این بازیکن بابت اعتراضش از مربیانش عذرخواهی کرده، شرایط بازگشت او به تمرینات فراهم شده هر چند که به احتمال فراوان این بازیکن در فهرست پرسپولیس برای بازی با نساجی قرار نخواهد گرفت.

تیم فوتبال پرسپولیس چهارشنبه هفته جاری میزبان نساجی مازندران در ورزشگاه آزادی تهران خواهد بود.

ارسال نظر