کد خبر 573437

مجیدی: اگر شما فهمیدید ما هم فهمیدیم چرا پنالتی تکرار شد

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت:نیمه اول اصلا خوب نبودیم و نمایش خوبی را به نمایش نگذاشتیم اما در نیمه دوم شرایط تییم بهتر شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، فرهاد مجیدی بعد از پیروزی یک بر صفر مقابل تیم هوادار در نشست خبری در مورد شرایط بازی اظهار داشت: نیمه اول اصلا خوب نبودیم و نمایش خوبی را به نمایش نگذاشتیم اما در نیمه دوم شرایط تیم بهتر شد و موقعیت گل داشتیم. با اینکه بردیم از نحوه بازی تیمم راضی نیستم و امیدوارم در بازی های بعدی نمایش بهتری داشته باشیم.

مجیدی در مورد اینکه چرا پنالتی تکرار شد، گفت: اگر شما فهمیدید من هم فهمیدم تصمیم گرفته ام دیگر صحبت نکنم و با داور چهارم هم صحبت نکنم.

سرمربی استقلال در مورد اینکه چه زمانی استقلال آرمانی شما شکل می ‌گیرد گفت: تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که شایسته باشگاه بزرگ استقلال بازی کنیم و هواداران را راضی باشند. این اتفاق مطمئنا می افتد اما امروز بازی خوبی را به نمایش نگذاشتیم و در بازی های بعدی نمایش بهتری خواهیم داشت.

وی در مورد اینکه مهدوی کیا سرمربی تیم امید مشکل جذب بازیکن برای تیم امید دارد عنوان کرد: آقا مهدی هر بازیکنی از تیم ما نیاز داشته باشد می‌تواند استفاده کند.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    اصلا اون حرکت پنالتی نبود ک حالا بخوای بگی چرا تکرار شد..
    از همین شروع لیگ میخوان رو بیارن ب هوچی‌گری..