کد خبر 573343
اقتصاد آنلاین گزارش می دهد؛

فصل جدید رقابت‌ های NBA آغاز شد / لبرون درخشید اما تیمش باخت

فصل جدید رقابت‌های لیگ بسکتبال NBA با پیروزی مدافع عنوان قهرمانی و شکست لس آنجلس لیکرز آغاز شد.

به گزارش اقتصادآنلاین؛ فصل جدید رقابت‌های لیگ بسکتبال NBA، در حالی از بامداد امروز (چهارشنبه) ۲۸ مهر ۱۴۰۰ با برگزاری دو دیدار آغاز شد که تیم‌های میلواکی باکس و لس آنجلس لیکرز مقابل حریفان خود به برتری دست یافتند.

در بازی نخست این فصل، تیم میلواکی باکس مدافع عنوان قهرمانی به مصاف بروکلین نتس رفت که موفق شد با درخشش ستاره‌هایی چون یانیس آنتتوکومپو و کریس میدلتون، با حساب ۱۰۴ - ۱۷ به برری دست پیدا کند.در انتهای این بازی یانیس آنتتوکومپو با کسب ۳۲ امتیاز و ۱۴ ریباند برای میلوکای دبل دبل کرد و ستاره تیمش شد. کوین دورنت نیز عملکرد درخشانی در ترکیب نتس داشت و با کسب ۳۲ امتیاز و ۱۱ ریباند دبل دبل کرد، اما نتوانست مانع شکست یارانش شود.

اما در دومین بازی این فصل هم که بامداد امروز برگزار شد، تیم لس آنجلس لیکرز در دیداری فینال گونه و نفس گیر، با حساب ۱۱۴ - ۱۲۱ مقابل گلدن استیت تن به شکست داد تا یاران لبرون، فصل جدید را با باخت آغاز کنند.

در انتهای این بازی، لبرون جیمز و آنتونی دیویس به ترتیب با کسب ۳۴ و ۳۳ امتیاز و هر دو با ثبت ۱۱ ریباند دبل دبل کرده و ستاره‌های تیم لیکرز بودند، اما این عملکرد آن‌ها هم مانع شکست تیمشان نشد. استفن کری نیز با کسب ۲۱ امتیاز و ثبت ۱۰ پاس گل تریپل دبل کرد و ستاره تیم گلدن استیت در این دیدار بود.

ارسال نظر