کد خبر 573082
مربی گل‌گهر؛

با ارقام معقول بازیکن جذب کردیم

مربی گل‌گهر می‌گوید تیمش با آمادگی کامل لیگ‌برتر را آغاز می‌کنند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، مجتبی سرآسیایی، مربی گل‌گهر به دلیل محرومیت امیر قلعه‌نویی سرمربی این تیم در نشست خبری پیش از بازی فردا (چهارشنبه) گل‌گهر مقابل تراکتور حاضر شد و اظهار کرد: ما برای شروع لیگ برتر لحظه‌شماری می‌کردیم تا بتوانیم شور و نشاط به خانه‌های مردم ببریم. در ابتدا باید بگویم که در تمرینات پیش فصل برنامه‌های خوبی داشتیم و باید از باشگاه تشکر کنم. باشگاه برنامه‌ریزی خوبی داشتند و در پیش فصل کمک کردند.

او افزود: ما اردوهای خوبی داشتیم و بر مبنای تحلیل دو فصل گذشته لیگ برتر، روی آمادگی جسمانی کار کنیم. باید از بازیکنان خوبمان تشکر کنم که این فشار برنامه‌ریزی شده و مدرن را تحمل کردند. ما روزهای سختی داشتیم و فکر می‌کنیم که بیشتر تایم را در پیش فصل داشتیم به همین دلیل فشار زیادی متحمل بازیکنان شد.

مربی گل‌گهر ادامه داد: ما بازیکنان خوبی از فصول گذشته داشتیم و بر مبنای نیاز تاکتیکی آقای قلعه‌نویی، بازیکنان خوبی به تیم اضافه شدند. بازیکنان خوبی با تحلیل و کارشناسی به ما اضافه شدند. آن‌ها برخلاف شایعات با رقم‌های معقول به گل‌گهر آمدند و تیمی خوب بستیم. ما برای این فصل آمادگی کامل داریم.

ارسال نظر