کد خبر 572964
اقتصاد آنلاین گزارش می دهد؛

مجیدی: دیگر بازیکنانم تا آخر شب منتظر زمین تمرین نمی‌ مانند

سرمربی استقلال در اولین کنفرانس مطبوعاتی فصل جدید لیگ برتر از امید به آینده گفت.

به گزارش اقتصادآنلاین ؛ فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر هوادار در هفته نخست فصل بیست و یکم لیگ برتر اظهار کرد: نمی‌خواهم در مورد فصل گذشته صحبت کنم. برای فصل جدید با توجه به تغییر مدیریت و تیم، فکر می‌کنم تیم خوب و جوانی داریم. امیدوارم بازی‌هایی ارائه دهیم که هواداران را خوشحال کند. تیم هوادار تیمی است که تازه به لیگ برتر آمده و شناخت زیادی از این تیم نداریم. هوادار انگیزه زیادی مقابل استقلال دارد و این کار ما را سخت می‌کند. من با بازیکنانم صحبت کردم. چیزی که در کل باید بگویم این است که بازی سختی داریم. امیدوارم بازی خوبی داشته باشیم و بتوانیم پیروز میدان شویم.

سرمربی استقلال درباره حضور مصطفی آجرلو در باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: من از آقای آجرلو تشکر می‌کنم که در مقطع زمانی کوتاه مشکلات را به حداقل رساندند. ما الان زمین تمرین داریم و بازیکنانم دیگر تا ۱۲ شب منتظر نمی‌ماند که بدانند زمین تمرین کجاست. امروز به بازیکنان پول پرداخت شده است. در کل باید بگویم با وجود مشکلاتی که داشتیم، کادر مدیریت جدید، چالش‌ها را به حداقل رساندند. امیدوارم بتوانیم با حمایت‌های مدیرعامل تیمی در خور نام استقلال برای هواداران ارائه دهیم.

او درباره وضعیت حضور فرزاد مجیدی در استقلال گفت: فرزاد مجیدی کسالت داشت و نخواست در تمرینات شرکت کنند. متین کریم‌زاده هم این مشکل داشت و چون هر ۲ سرما خورده بودند، خواستیم به خاطر کرونا در جمع تیم حضور نداشته باشند تا وضعیت بهتری کسب کنند.

ارسال نظر