کد خبر 560712

اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

تراکتوری‌ ها منصرف شدند / نظمی: در لیگ قهرمانان شرکت می‌ کنیم

درحالی که مسئولان تراکتور تبریز طی نامه‌ای خواستار این شده بودند که جدال با النصر در لیگ قهرمانان به تعویق بیفتد یا در غیر این صورت از این رقابت‌ها انصراف می‌دهند، اکنون تصمیم جدیدی گرفته‌اند.

به گزارش اقتصادآنلاین؛ جمشید نظمی مدیرعامل تراکتور با اشاره به قطعیت حضور تیم در لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: با توجه به نیاز مبرم باشگاه به جایگزینی نفرات جدید، شب گذشته تا بامداد امروز (پنجشنبه) در محل باشگاه حضور داشته و در حال تهیه مدارک و مستندات و انجام مکاتبات لازم با فدراسیون فوتبال ایران و کنفدراسیون فوتبال آسیا بودیم تا مقدمات حضور تیم در دیدار مقابل النصر عربستان را فراهم کنیم. 

نظمی در ادامه افزود: صبح امروز نیز در جلسه شورای عالی ورزش که در محل استانداری آذربایجان شرقی برگزار شد، حضور یافته و ضمن بررسی مشکلات و ارائه راهکارهای لازم جهت حضور تیم در قطر، مسئولان مربوطه نیز برای پیگیری مشکلات تراکتور و همکاری و مساعدت برای جایگزینی نفرات جدید و اعزام تیم قول مساعد دادند.

مدیرعامل باشگاه تراکتور ادامه داد: با وجود اینکه جایگزینی نفرات جدید از تیم جوانان و امید باشگاه، در این دیدار برای تراکتور لازم است، اما حتی در صورتی که AFC با درخواست‌مان موافقت هم نکند، تراکتور تحت هر شرایطی به قطر خواهد رفت تا در دیدار مقابل النصر عربستان حضور یابد.

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر