کد خبر 559667

لغو اعزام رکابزنان به اوکراین به خاطر ۱۵میلیون تومان!

مربی دوچرخه‌سواری اعلام کرد اعزام سه رکابزن سرعتی ایران به مسابقات اوکراین به دلیل تامین نشدن منابع مالی لازم پای پرواز لغو شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از دنیای اقتصاد، مازیار فرزاد، مربی دوچرخه‌سواری ایران گفت: قرار بود در مسابقه کلاس دو جهانی اوکراین شرکت کنیم که امتیاز اتحادیه جهانی دوچرخه‌سواری هم داشت. ایمان و رضا رشنو از خوزستان و کسری باقرپور از لرستان قرار بود به همراه من به این مسابقات برویم. با وجود اینکه ویزا هم گرفته بودیم اما به لحاظ مالی تامین نشدیم، بنابراین این اعزام پای پرواز لغو شد. او ادامه داد: بخشی از هزینه‌ها را خودمان برعهده گرفتیم. فدراسیون هم قرار شد مبلغ ۲۰ میلیون تومان به ما کمک کند که خزانه‌دار عنوان کرد شنبه هفته جاری واریز می‌کند که ما هم عنوان کردیم آن زمان دیر است و آخر هفته پرواز داریم و قبل از رفتن، به این پول نیاز داریم.

هیات‌های لرستان و خوزستان نیز قرار بود به ما کمک کنند اما بعدا که پیگیری زیادی کردیم عنوان کردند حساب‌های‌شان مسدود است! دو نفر از رکابزنان پول برای رفتن به این مسابقه نداشتند و من هزینه‌ها را تامین کردم، اما باز هم پول کم داشتیم. فرزاد در پاسخ به این پرسش که چه مبلغی برای انجام این اعزام کم داشتند، تاکید کرد: ۱۵ میلیون کم داشتیم. ویزای ما سه‌شنبه هفته گذشته آماده شد و در نهایت چهارشنبه یا پنج‌شنبه باید پرواز می‌کردیم از این رو بلیت ما لحظه آخری شد.

برآورد ما از هزینه بلیت ۱۲ میلیون تومان بود که وقتی خواستیم تهیه کنیم به ۱۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان افزایش پیدا کرده بود. هزینه ویزا هم گران شد. پول ما صرف تهیه ویزا و بلیت شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر