کد خبر 558386

پاداش جام جهانی به کاپیتان پرسپولیس پرداخت نشده است

در حالی که همه بازکنان تیم ملی پاداش صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ را گرفتند اما کاپیتان پرسپولیس بعد از ۳ سال هنوز موفق به دریافت آن نشده است.

به گزارش اقتصادآنلاین، در روزهای منتهی به جام جهانی 2018 روسیه، کارلوس کی‌ روش سرمربی وقت تیم ملی کشورمان روی نام سیدجلال حسینی خط قرمز کشید تا کاپیتان پرسپولیس خود نتواند دومین جام جهانی دوران فوتبال خود را تجربه کند.

بعد از صعود ملی‌پوشان به این رقابت‌ها و در روسیه نفری 20 هزار دلار به بازیکنانی که در راه این موفقیت نقش داشتند پاداش داده شد اما این پاداش به سیدجلال حسینی که نقش موثری در این اتفاق تاریخی داشت پرداخت نشد؛ جالب اینجاست که نامه دریافت این پاداش بعد از حدود 3 سال هنوز در دست کاپیتان پرسپولیس وجود دارد اما او هنوز به پاداشی که حقش بوده نرسیده است.

با وجود پیگیری‌های مکرر سیدجلال و حتی بعد از صحبت‌ با شهاب الدین عزیزی خادم در مراسم اهدای جام قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر، هنوز دست کاپیتان پرسپولیس خالی مانده و پاداشی که همه بازیکنان گرفته‌اند به او داده نشده است.

گفتنی این که وکیل سیدجلال حسینی چند روز قبل هم به امور مالی فدراسیون فوتبال مراجعه کرد تا بتواند این موضوع را پیگیری کند اما نه تنها به نتیجه‌ای نرسید بلکه گویا رفتار مناسبی هم با او انجام نشده است.

حال باید دید پس از گذشت بیش از 3 سال از این موضوع، فدراسیون نشینان پاداش حسینی را پرداخت می‌کنند یا خیر.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر