کد خبر 557771

اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

شنیده ها از وضعیت خریدهای جدید پرسپولیس / همگی خوب به جز اسدی!

خریدهای جدید پرسپولیس مدتی است که به تمرینات این تیم اضافه شده اند و هواداران منتظر هستند تا از آنها رونمایی شود.

به گزارش اقتصادآنلاین، پرسپولیس با کمترین حاشیه و سروصدا توانسته اکثر نفرات مدنظر یحیی را جذب کند تا با حداقل تغییر خودش را برای لیگ بیست و یکم آماده کند. شاگردان یحیی در نبود ملی پوشان اولین بازی تدارکاتی خودشان را مقابل تیم دانشجویان انجام داد و توانست با دو گل نعمتی و مهدی خانی از این بازی برنده بیرون بیایند. این بازی به نوعی ارزیابی خریدهای جدید پرسپولیس هم بود که تازه‌ترین آن رضا اسدی است که قرار شده به جای نوراللهی او شماره هشت را بپوشد. هرچند که هنوز قضاوت در مورد خریدهای جدید پرسپولیس زود است اما براساس شنیده‌های ما برخی از این نفرات تازه اضافه شده به پرسپولیس توانسته‌اند در اولین گام نظر یحیی گل محمدی را جلب کنند تا وی از خرید آنها به شدت راضی باشد.

اولین خرید پرسپولیس علیرضا ابراهیمی بود، مدافع فصل گذشته گل گهر که عملکرد خوب وی باعث شد که سرخ‌ها خیلی زود برای جذب این بازیکن دست به کار شوند و او به عنوان نخستین خرید برای لیگ بیست و یکم معرفی شود. در بازی مقابل تیم دانشجویان علیرضا ابراهیمی نشان داد که شرایط خوبی دارد اما هنوز وقت می‌خواهد تا با تیم هماهنگ‌تر از قبل شود. شرایطی که با نبود ملی پوشان قطعا برای نشان دادن توانایی‌ها سخت‌تر است. 

دهقانی، بازیکن فصل گذشته نساجی توانسته به عنوان وینگری که در چپ و راست قابلیت بازی دارد، بعد از علیرضا ابراهیمی به عنوان دومین خرید پرسپولیس معرفی شد. دهقانی طبق شنیده‌ها در بازی با تیم دانشجویان عملکرد مناسبی داشته و به نظر می‌رسد در ادامه روزهای بهتری از این بازیکن شاهد باشیم.

علی نعمتی هم که به هر زحمتی که بود پرسپولیسی شد، در بازی با تیم دانشجویان به میدان رفته بود و جالب اینکه این بازیکن که به تازگی به تیم اضافه شده، عملکرد خیلی خوبی داشته و این اتفاق توانسته نوید روزهای روشنی برای این بازیکن در جمع سرخ‌های پایتخت داشته باشد.

اما رضا اسدی جنجالی‌ترین خرید پرسپولیس که به ایران آمد، گویا هنوز با شرایط آرمانی فاصله زیادی دارد. بازیکنی که به زعم هواداران پرسپولیس بدون هیچ کارنامه‌ای چه در ایران و چه در اروپا خیلی برای این تیم ناز کرد اما بالاخره قراردادش امضا شد. قراردادی که عدد هنگفت آن توسط خود بازیکن تکذیب و او بعد از امضای یک ساله قراردادش مدعی شد که آمده تا سال‌ها در پرسپولیس بماند! اسدی که به تازگی از مصدومیت رهایی یافته، بازیکن مورد تایید یحیی برای جذب بود اما براساس شنیده‌ها در بازی با دانشجویان اصلا در حد انتظار ظاهر نشد تا نشان دهد هنوز خیلی کار دارد و این یعنی گل محمدی به این زودی نمی‌تواند روی کمک اسدی حساب کند مگر اینکه بتواند خودش را زودتر برساند.

با ورود حامد پاکدل که از امروز به تمرینات پرسپولیس اضافه می‌شود، باید دید وضعیت این مهاجم در ترکیب تیم قهرمان فصل گذشته ایران چگونه خواهد بود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر