کد خبر 557052

اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

بلاتکلیفی مطهری در استقلال / قصه گیتاریست آبی ها هنوز به پایان نرسیده است

با وجود اینکه گفته می‌شود ارسلان مطهری آینده‌ای در استقلال ندارد، به نظر پرونده حضور او در این تیم هنوز به طور کامل بسته نشده است.

به گزارش اقتصادآنلاین ، روز گذشته بود که احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال اعلام کرد ارسلان مطهری در لیست تمدیدی‌های باشگاه استقلال قرار ندارد و فرهاد مجیدی خواهان حفظ این بازیکن نیست. همانطور که فرشید اسماعیلی و داریوش شجاعیان قرار نیست در استقلال فصل آینده حضورداشته باشند، ارسلان هم طبق ادعای مددی رفتنی است. 

از بین بازیکنانی که قراردادشان تمام شده تا به امروز حسین حسینی، آرش رضاوند و سیاوش یزدانی ماندگار شده‌اند. این در شرایطی است که پیش ازاین عنوان می‌شد فرهاد نام 5 بازیکن را برای تمدید قرارداد در اختیار باشگاه قرار داده است. نفر چهارم هم مسعود ریگی است که باشگاه با مبلغ درخواستی او موافقت نکرده و به نظر فصل آینده را در سپاهان توپ خواهد زد. در شرایطی که عنوان می‌شد نفر پنجم لیست تمدیدی‌ها ارسلان مطهری است، با ادعای مطرح شده از سوی مددی این موضوع فعلا منتفی به نظر می‌رسد. این در شرایطی است که همین چند روز قبل ارسلان مطهری و مدیر برنامه‌هایش برای تمدید قرارداد به باشگاه رفتند و پای میز مذاکره نشستند و حتی تا آستانه رسیدن به توافق هم پیش رفتند که  گویا مدت قرارداد مورد اختلاف طرفین بوده و باعث عدم امضا شد.

بعد ازآنکه خبر رسید ارسلان راضی شده با شرایط موردنظر باشگاه تمدید کند و به اصطلاح از موضع خودش کوتاه آمده دیگر خبری از تماس استقلالی‌ها نشد، تا اینکه مددی اعلام کرد مطهری در لیست تمدیدی‌ها نیست! حال مشخص نیست که اگر ارسلان در لیست تمدیدی‌ها نبوده چرا با او مذاکره کردند و اگر در لیست اولیه بوده چرا حالا از لیست خارج شده است. برخی معتقدند که ارسلان چوب مصاحبه چند وقت قبل را می‌خورد که گفته بود برای تمدید قرارداد حاضر نیست با مددی پشت یک میز بنشیند و مدیرعامل باشگاه مانند رشید مظاهری و فرشید اسماعیلی، به دنبال تسویه حساب با کسانی است که علیه او موضع گیری کردند و گویا در این مسیر توانسته فرهاد مجیدی را هم با خودش همسو کند. از سوی دیگر افراد نزدیک به مجیدی مدعی‌اند که ارسلان در لیست تمدیدهای موردنظر فرهاد قرار دارد و فرزاد مجیدی در حال برطرف کردن مشکالت و موانع موجود برای تمدید قرارداد این بازیکن است.

در هر صورت برای مشخص شدن وضعیت گیتاریست آبی‌ها باید منتظر روزهای باقی مانده بود چرا که خود ارسلان اکنون در اردوی تیم ملی حضور دارد و پس از آن تصمیم نهایی اتخاذ می‌شود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر