کد خبر 551357

اعلام زمان آغاز اردوی تیم ملی

سرپرست تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص نشستی که امروز کادر فنی با رییس فدراسیون برگزار کرد توضیحاتی را ارائه داد.

به گزارش اقتصادآنلاین، مجتبی خورشیدی در خصوص نشستی که امروز کادر فنی با رییس فدراسیون برگزار کرد گفت: این نشست با حضور عزیزی خادم، دراگان اسکوچیچ و بنده برگزار شد و در خصوص مسائل مختلف بحث و تبادل نظر شد. سرمربی تیم ملی در ابتدا در خصوص موارد و مشکلاتی که در مسیر تیم ملی تا پایان مرحله نهایی رقابتهای انتخابی جام جهانی 2022 قطر وجود دارد، توضیحاتی را ارائه کرد و رییس فدراسیون با اعلام حمایت همه جانبه فدراسیون از تیم ملی، این اطمینان را به کادر فنی دادند که تمام برنامه ها و اردوهای در نظر گرفته شده از سوی کادر فنی شامل امکانات لجستیکی، اردویی، بازی‌های دوستانه برای حضور قدرتمند ملی‌پوشان در مسابقات مرحله نهایی انتخابی جام جهانی، طبق زمان‌بندی اجرا خواهد شد.

وی در ادامه در خصوص دستیاران ایرانی و خارجی تیم ملی گفت: مواردی نیز در رابطه با بحث دستیاران ایرانی و خارجی اسکوچیچ مطرح شد و رییس فدراسیون دستور دادند قراردادها این عزیزان سریعتر منعقد شود.

سرپرست تیم ملی با اشاره به برنامه و اردوهای آماده سازی تیم ملی پیش از دیدار برابر سوریه گفت: از سوم شهریورماه مینی کمپی را با حضور بازیکنان ایرانی شاغل در لیگ برتر فوتبال با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی آغاز خواهیم کرد و یک بازی درون اردویی در تاریخ 8 شهریورماه طبق برنامه انجام خواهیم داد.

وی در ادامه اضافه کرد: از 8 شهریورماه اردوی اصلی ما پیش از دیدار برابر سوریه شروع می شود و لژیونرها به اردوی تیم ملی اضافه خواهند شد. با توجه به اینکه هنوز بحث میزبانی و اینکه مسابقات به صورت رفت و برگشت یا متمرکز برگزار می شود را کنفدراسیون فوتبال آسیا به صورت رسمی اعلام نکرده است، ممکن است تغییراتی در برنامه اردویی پیش از بازی برابر سوریه که 11 شهریور ماه است، داشته باشیم.

خورشیدی در پایان خاطر نشان کرد: برای تماشای بازی فینال جام حذفی به همراه اسکوچیچ و وحید هاشمیان یکشنبه 17 مردادماه به اصفهان می رویم. همچنین مقرر شد جلسه ای را با حضور حیدر بهاروند و سهیل مهدی برگزار کنیم و در خصوص برنامه اردوی و مسابقات تیم ملی و لیگ برتر با یکدیگر به تعامل برسیم تا لیگ برتر با کمترین تعطیلی به اهداف خود برسد. پیش از اردوی تیم ملی نشستی را نیز با کادر پزشکی تیم ملی در خصوص مصدومیت ها و پروتکل های بهداشتی خواهیم داشت.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر