کد خبر 516249
به دلیل ابتلا به کرونا؛

مجیدی در بیمارستان بستری شد

فرزاد مجیدی، کمک سرپرست تیم استقلال برای جلوگیری از تشدید درگیری ریه‌اش، در بیمارستان بستری شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبر ورزشی، فرزاد مجیدی کمک سرپرست استقلال که یکی از اعضای مبتلا به کرونای این تیم است روز گذشته هفتم فروردین ماه به علت درگیری ریه‌اش در بیمارستان بستری شد.

چند روز قبل مشخص شد ۹ عضو تیم استقلال شامل ۵ بازیکن و ۴ عضو کادرفنی به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند. فرزاد مجیدی یکی از اعضای کادرفنی استقلال بود که مبتلا به کرونا شده است. از این رو مشخص شد که بخشی از ریه برادر سرمربی استقلال درگیر ویروس کرونا شده و به همین خاطر او به بیمارستان مراجعه کرده است.

فرزاد مجیدی به همراه برادرش فرهاد صبح روز گذشته به بیمارستان رفت و برای اینکه او تحت مراقبت های ویژه باشد کمک سرپرست تیم استقلال را در بیمارستان بستری کرد. فرزاد که در بیمارستان بستری شده فقط ۱۰ درصد از ریه هایش درگیر شده و برای جلوگیری از تشدید بیماری به بیمارستان رفته است.

فراز کمالوند و بهزاد غلامپور در قرنطینه خانگی به سر می‌برند و وضعیت شان در حال حاضر خوب است. مدیرفنی و مربی دروازه‌بان‌های استقلال قرار است تست مجدد کرونا بدهند و این امیدواری وجود دارد که در تست جدید ویروس به طور کامل از بدن آنها خارج شده باشد. 

ارسال نظر