کد خبر 514239

اظهارنظر عجیب گواردیولا درباره کیفیت فنی تیمش

سرمربی منچسترسیتی کیفیت فنی تیم تحت هدایت خود را زیر سوال برد و عنوان کرد این تیم ضعیف‌ترین تیمی است که او در کل دوران مربیگری‌اش تجربه کرده است.

به گزارش دیلی میرور، پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی در صحبت‌هایی درباره کیفیت تیم تحت هدایتش گفت: در حال حاضر این تیم بدترین تیمی است که هدایت آن را بر عهده داشتم. تیم‌های قبلی من پیروزی‌های زیادی داشتند و به قهرمانی‌های زیاد رسیدند ولی این تیم امسال هنوز چیزی برنده نشده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، منچسترسیتی در چهار جام مدعی است و می‌تواند فصل را با چهار جام به پایان ببرد. در لیگ برتر در صدر است و تقریبا قهرمانی این تیم قطعی است. در جام حذفی به یک چهارم نهایی رسیده است و باید برابر اورتون به میدان برود. در جام اتحادیه به فینال رسیده و برابر تاتنهام قرار خواهد گرفت و در لیگ قهرمانان نیز باید دیدار برگشت خود را برابر مونشن گلادباخ آلمان برگزار کند.

گواردیولا ادامه داد: تیم‌ها و مربیان به خاطر قهرمانی‌ها و افتخارات مورد قضاوت قرار می‌گیرند و این تیم نسبت به تیم فصل قبل افت داشته است و هنوز جامی نبرده و باید این مساله را ثابت کنیم که تیم خوبی هستیم.

این صحبت‌ها در حالی مطرح شده است که الکساندر زینچنکو، تیم فعلی منچسترسیتی را بهترین تیم جهان دانست که قصد دارد به همه عناوین قهرمانی برسد و به نظر می‌رسد گواردیولا مخالف این اظهارنظر است و می‌خواهد بازیکنانش را از احساس غرور دور کند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر