کد خبر 503666

کفاشیان پاسخ تهدید علی کریمی را داد

رئیس سابق فدراسیون فوتبال پاسخ تهدید علی کریمی را داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرآنلاین، علی کفاشیان امروز در برنامه ورزش و مردم حاضر شد و درباره آخرین وضعیت این فدراسیون توضیحاتی داد. او همچنان نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال است، هر چند زیاد به محل کارش نمی‌رود و ترجیح می‌دهد دور باشد. کفاشیان در بخشی از حرف‌های خود گفت: «الان کار کردن در فدراسیون خیلی سخت است و رئیسی که می‌آید باید تصور کند در باتلاقی بدود که این کار خیلی سخت است.»

بعد از این اظهارات، علی کریمی در واکنش به این جمله رئیس سابق گفت: «باتلاقی که تو و دار و دسته‌ات درست کردید! برو دعا کن که من به این صندلی نرسم وگرنه همه‌تون باید جواب پس بدید. شک نکنید آقای خوش خنده.» کریمی در پست دیگری نوشت: «یعنی هر جا غیر از ایران بودیم، با دار و دسته‌ات الان ور دل پلاتینی و بلاتر بودی، افسوس!»

این اولین بار نیست که کریمی نسبت به اظهارات کفاشیان واکنش نشان می‌دهد. او در گذشته چندبار دیگر هم نسبت به اظهاراتش واکنش نشان داده بود. علی کفاشیان در این باره توضیحاتی می‌دهد. او ابتدا می‌گوید: «من نمی‌دانم چرا علی کریمی جدیدا زیاد به من گیر می‌دهد. فکر می‌کنم او از حرف‌های من در برنامه امروز سوء برداشت کرده است. من می گویم باتلاق به این دلیل که مشکل مالی هست و اگر تیم‌ملی نتواند به جام جهانی صعود کند، کار برای رئیس بعدی خیلی سخت خواهد بود. من یک بار تجربه‌اش را داشتم. وقتی شما رئیس باشید و تیم ملی به جام جهانی نروند، رسانه‌ها می‌خواهند دارتان بزنند. این هم طبیعی است. مردم امید زیادی به تیم ملی و صعودش دارند. حرف بدی نزدم.»

 کفاشیان در پاسخ به تهدید علی کریمی اینگونه جواب می‌دهد: «من اصلا مشکلی ندارم. چرا بعدا؟ علی کریمی همین الان مدرکی علیه من دارد، رو کند. من از مسولان فدراسیون و دیگر مسولان ورزش می‌خواهم هر سند و مدرکی علیه بنده هست، به علی کریمی ارایه دهند.»

آیا کفاشیان و علی کریمی در دوران همکاری در فدراسیون با هم بد بودند؟ رئیس سابق جواب می‌دهد: «ما نه رابطه نزدیکی داشتیم و نه با هم بد بودیم. فکر می‌کنم از دوران حضور در تیم ملی ایشان چیزی به دل گرفته وگرنه من مشکلی با علی کریمی ندارم. الان هم در فوتبال نیستم و بارها هم گفته‌ام دوست ندارم دیگر در فوتبال باشم. اگر حرفی می‌زنم در واقع جواب سوالی است که از من پرسیده شده. توضیحاتم کاملا مشخص بوده و به نظرم علی کریمی از حرف های من برداشت دیگری کرده است.»

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۸ ۲

  نیازی نیست جناب کفش.. همه تورامیشناسن خنده بی خاصیت.. تومایه خجالت فوتبالی... علی کریمی اسطوره وخیراست بزارجابگیره ببین چطور کلکت کندههاست

 • حسین پورزاد پرسپولیسی 🌷🌷🌷
  ۸ ۳

  سلام بر هواداران ارتش سرخ علی کریمی جادوگر دوست داشتنی پرسمولیس لطفا صبر پیشه کن تا پست ریاست را بگیری بعد سر افرادی که فوتبال ایران نابود کردند رو با پنبه بزتی

 • ناشناس
  ۱ ۰

  نباید‌بخاطر‌منفعت‌شخصی چیزی‌که‌متعلق‌به‌مردم‌هست‌ازداشتن‌آن‌محروم‌بشن
  باید‌آباد‌کنیم‌نه‌خراب‌‌وهرکس‌دلسوز‌مردم‌هست‌وباعث‌
  ترقی‌وپیشرفت‌هست‌امروز‌کرسی‌دار‌باشد‌ومردم‌و خواسته
  مردم‌درک‌بکنه‌
  وباید‌هرکسی‌برای‌مسئولیتی‌انتخاب‌می‌شه‌اگر‌کارنامه
  خوبی‌ازخودش‌ارائه ‌نداد‌کارو‌بدون‌دلخوری‌کناربذاره‌و
  میدون‌به‌دیگری‌بده‌‌اونو‌درانحصار‌خودش‌نگیره
  راه‌برای‌جوونا‌بذاره‌که‌باانرژی‌بهتر‌بپش‌برن‌
  باتشکر

 • علیرضا شایان
  ۰ ۳

  علی کریمی با خودش هم قهر است اولا
  بعد آقای کفاشیان برو کنار راه را برای جوانترها باز بگذار

 • شهرام
  ۲ ۴

  این جادوگر معروف احساس می‌کنم اینقدر که دق و دلی داره.داره میاد فقط اونها رو خالی کنه.وگرنه کسی که اغده داشته باشه و اینقدر به فکر نابود کردن دیگران باشه.منطقی نیست که فکر کنید توی افکار ایشون جایی برای تفکر برای بهتر شدن فوتبال این مملکت باشه.
  سلطان اول برو خودتو درمان کن.بعد به فکر درمان سیستم فوتبال این مملکت باش. فقط بلدی خط و نشون بکشی؟

 • ناشناس
  ۱ ۰

  ول بدین بابا لیاقتتون همون کفشه لیاقت ندارین یه آدم صادق بالا سرتون باشه خلایق هرچه لایق

 • محمدی
  ۱ ۰

  علی کریمه عشقه عشق
  مرد محبوب و دوست داشتنی ایران

 • Misam
  ۰ ۰

  کسانی که فوتبال این مملکت را نابود کردن باید نابود بشن آقا شهرام

 • حسین
  ۰ ۰

  آقای کفاشیان؛ وضعیت ریاست شما در این پست وسمت؛برازنده شما نیست ومن فکر میکنم،شما بدرد ابیاری زمین چمن؛یا بلیط فروش درب استادیوم ها میشدی بهتر بود.