کد خبر 494260

رونالدو رویای بزرگش را فاش کرد

مهاجم تیم فوتبال یوونتوس در مصاحبه اخیرش فاش کرد که رؤیای بزرگش چیست.

به گزارش آس، کریستیانو رونالدو در یک مصاحبه درباره این که آینده را چگونه می بیند و رویای بزرگش در جهان فوتبال چیست صحبت کرد. مهاجم یوونتوس گفت: اکنون حال کریستیانو خوب است. احساس خوبی دارم اما نمی دانم در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. در زمان حال زندگی می کنم. این دوره عالی است و من خوشحال هستم. هنوز در شرایط ایده الی قرار دارم و در اوج به سر می برم. امیدوارم سال های بیشتری فوتبال بازی کنم اما کسی نمی داند در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، ستاره پرتغالی برای بازیکنانی که می خواهند فوتبال را شروع کنند توصیه ای داشت. بازیکن شماره هفت یوونتوس اظهار کرد: زمانی که با بازیکنان جوان صحبت می کنم همیشه به آن ها یک چیز می گویم: "از لحظه لذت ببرید" چون نمی دانیم در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد. هر اتفاقی ممکن است در زندگی و یا برای خانواده ات بیفتد. 

رونالدو درباره رویای بزرگش پیش از بازنشستگی گفت: هدفم را با چشمان بسته تصور می کنم که آینده خیلی خیلی درخشانی داشته باشم. ما یورو ۲۰۱۶ را فتح کردیم و اکنون می خواهیم قهرمان جام جهانی شویم. رویای من قهرمانی با پرتغال است. دو جام برده ام که یکی از آن ها در لیگ ملت ها اتفاق افتاد. اکنون خواهان جام جهانی هستم. در تمام تیم هایی که بودم قهرمانی را تجربه کردم و به همین خاطر فتح جام جهانی رویای بزرگ من است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • رونالدینیو
  ۴ ۴

  برزیل هم میزاره تو قهرمان بشی

 • احسان
  ۵ ۱

  هیج تلاشی بی سمرنیست

 • یع نفر
  ۴ ۵

  بشین تا بهش برسی😂😂😂🤣🤣🤣

 • محمود غلامی
  ۱ ۰

  انشا،،،،،،،

 • محمد مهدی دهقان
  ۱ ۰

  خیل خوب بازی میکنی به امید موفقیت تو. در جام جهانی که منم دوست دارم فوتبالیست شم