کد خبر 478557

بازگشایی پنجره نقل و انتقالاتی استقلال؛

باشگاه استقلال طلب شفر را پرداخت کرد

طلب شفر به طور کامل پرداخت شده و تا پایان هفته جاری پنجره نقل و انتقالاتی استقلال باز می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از میزان، بعد از حضور اسماعیل خلیل‌زاده، رییس هیئت مدیره باشگاه استقلال در ترکیه و تلاش‌های وی، تمامی طلب شفر، سرمربی سابق آلمانی آبی‌پوشان پرداخت شد. گفته می‌شود خلیل‌زاده از منابع شخصی و دوستان خود این مبلغ را پرداخت کرده و به این ترتیب تا پایان هفته جاری، پنجره نقل و انتقالاتی آبی‌پوشان باز می‌شود. در این بین در فضای مجازی اخباری مبنی بر برگشت خوردن پول پرداختی از سوی استقلال به شفر زده شد و حتی برخی کانال‌های خبری مصاحبه‎‌هایی غیرواقعی از شفر منتشر کردند.

این در حالی است که کل مبلغ پرداختی به شفر، ۵۹۲ هزار دلار بوده که تنها ۲۴ هزار دلار آن در ساعت ۱۲ امروز برگشت خورده و این مبلغ هم دوباره به حساب وکیل شفر همانند سنوات قبل حواله شده و ظرف امروز و فردا رسید آن نیز دریافت خواهد شد. تمام این مبالغ طبق سوئیفت موجود به حساب وکیل شفر در کرواسی نشسته است.

همچنین باشگاه استقلال تاکنون ۲۵ هزار فرانک به فیفا بابت بدهی به شفر پرداخت کرده است. ۱۲۴ هزار دلار نیز به باشگاه پاختاکور و ۹۴ هزار دلار به جپاروف پرداخت شده تا باشگاه استقلال در این سه پرونده هم دیگر هیچگونه بدهی نداشته باشد.

به این ترتیب با توجه به اینکه ۲۴ هزار دلار باقیمانده نیز طی امروز و فردا به حساب شفر خواهد نشست، پنجره نقل و انتقالاتی استقلال مانند پرسپولیس باز خواهد شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر