کد خبر 460304

نرخ تعرفه‌های ورزشی تهران افزایش یافت

هزینه ورزش کردن در تهران چند؟

مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران گفت: نرخ تعرفه های ورزشی استان تهران با تصویب نمایندگان دستگاه‌های مختلف و باشگاه داران امسال ۲۵ درصد افزایش یافت.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، رضا گل‌محمدی در نشست بررسی و نرخ گزاری تعرفه های ورزشی استان افزود: با شیوع ویروس کرونا طی چند ماه گذشته، بیشترین آسیب ها را در بخش ورزش به ویژه باشگاه های ورزشی شاهد بودیم.

رضا گل محمدی با بیان اینکه ۲۸ هزار نفر به‌صورت مستقیم و بیش از یکصد هزار نفر به صورت غیر مستقیم در اماکن ورزشی استان فعالیت دارند، افزود: این افراد شاغل با شیوع ویروس کرونا و تعطیلی اماکن ورزشی، خسارت مالی زیادی را متحمل شدند.

وی بیان کرد: نگاه ما در این کمیته و مصوبات آن باید به نحوی بوده که هم مردم و قشر ورزشکار و هم باشگاه ها به عنوان اجزای ارائه این خدمات، دیده شوند.

براین اساس افزایش تعرفه های ورزشی(خدمات و بهره وری)، شامل رشته های توپی، استخر، رزمی و ورزش های انفرادی و تیمی بوده است و اجرای آن از زمان تصویب طرح، برای مجموعه ها امکان پذیر است.  

گفتنی است جلسه نرخ گذاری تعرفه خدمات باشگاه های ورزشی، پس از چند جلسه کارشناسی از ابتدای سال و با محوریت ویروس کرونا و مشکلات ناشی از بیماری در حال بررسی بود که امروز با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، مهدی طیبی معاون حقوقی و پیشگیری سازمان تعزیرات حکومتی، مجید آقا زاده نماینده سازمان صمت، نمایندگان سازمان حمایت ازتولید کننده و مصرف کننده و تعدادی از نمایندگان باشگاه داران تهران با رعایت پروتکل های بهداشتی در اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر