کد خبر 459233

تخفیف عجیب دستیار برانکو به پرسپولیس!

مربی بدنساز اسبق پرسپولیس یک درصد طلب خود از این باشگاه را بخشید تا پرونده وی در فیفا بسته شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، وکیل برانکو ایوانکوویچ در جدیدترین مصاحبه خود اظهار داشت: کمیته انضباطی به زودی رای خود را درباره پرونده مطالبات برانکو ایوانکوویچ اعلام می‌کند و فکر می‌کنم این موضوع بیشتر از جمعه طول نکشد.

برهمین اساس از طرفین این دعوی حقوقی تاکنون نامه‌ای به آنها مبنی بر اینکه پرسپولیس تا ۲۴ مرداد(۱۵ آگوست) فرصت دارد با برانکو، ایگور پانادیچ و زلاتکو ایوانکوویچ تسویه کند، ارسال نشده است.

پرسپولیسی‌ها تاکنون ۹۹ درصد بدهی خود به مارکو استیلینوویچ را پرداخت کرده و ۳۰ درصد بدهی به سرمربی اسبق این تیم هم تسویه شده است. ضمن اینکه زلاتکو و ایگور هم پنج درصد مطالبات شان را دریافت کرده اند اما طبق اعلام دارو بوسیچ مربی بدنساز پرسپولیس در زمان برانکو هم یک درصد باقی مانده از مطالبات خود را بخشیده تا پرونده وی در فیفا بسته شود.

با این وجود باید دید فیفا درباره سه پرونده دیگر چه تصمیمی را اتخاذ خواهد کرد. وکیل طلبکاران پرسپولیس پس از اتمام مهلت (۱۶ مرداد) پرداخت طلب آنها در تاریخ ۱۷ مرداد نامه‌ای به فیفا ارسال کرد تا با ارسال پرونده به کمیته انضباطی این نهاد اقدام‌های لازم انجام شود.

ارسال نظر