کد خبر 454623

فرآیند برگزاری مجامع سرخابی‌ها با قدرت پیگیری شود

وزیر ورزش و جوانان در نشست خصوصی سازی باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال، مدیران عامل و مدیران حقوقی دو باشگاه را به تسریع در روند برگزاری مجامع در قالب فرآیند واگذاری در راه تحقق ورود به فرابورس رهنمون ساخت.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، مسعود سلطانی‌فر در نشست خصوصی سازی باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال که عصر چهارشنبه با حضور معاون سازمان خصوصی سازی، مدیران عامل سرخابی ها، معاونین ذیربط وزارت ورزش و جوانان و مدیران حقوقی دو باشگاه برگزار شد، تصریح کرد: با قدرت فرایند برگزاری مجامع پرسپولیس و استقلال را پیگیری کنید.

وی در ادامه توضیح داد: تا کنون در فرآیند واگذاری سرخابی ها طبق زمان بندی پیش رفتیم. توقع از مدیران عامل و حقوقی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال تسریع در روند برگزاری مجامع است.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه به معاونین خود تاکید کرده که یکی از مهمترین اولویت کاری هر روز پیگیری روند خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال است، اظهار داشت: در راستای فرایند خصوصی سازی و واگذاری سهام دو باشگاه، انتظار اقدامات موثرتری از مدیران دو باشگاه سرخابی داریم.

نشست خصوص سازی پرسپولیس و استقلال از ١٨ فروردین، پس از موافقت هیات عالی واگذاری، بصورت مستمر، منظم و هفتگی با حضور وزیر ورزش و جوانان انجام شده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری