{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 424603

وزیر ورزش و جوانان گفت: ورزش کشور است مهمی در نشاط اجتماعی و غرور ملی داشت و خوشبختانه سال ۹۸توانستیم از آزمون‌های دشوار سربلند بیرون بیاییم.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در دویست و سی و ششمین شورای معاونان با تقدیر و تشکر از خانواده بزرگ ورزش و جوانان در سال ۹۸ گفت: سال پرحادثه ای را سپری کردیم و خوشبختانه در تمامی عرصه های ملی و خصوصا در حوادث غیرمنتظره مانند سیل و زلزله و همین مورد اخیر شیوع کرونا وزارت ورزش و جوانان و خصوصا بخش جوانان بسیار فعال و موفق بودند.

وزیر ورزش و جوانان گفت: درباره عملکرد وزارت ورزش و جوانان گفت: قضاوت نهایی کار ما با مردم و رسانه هاست ولی ورزش ایران امسال در تمامی بخشها توانست نمره قابل قبولی بگیرد. ورزش کشور نقش مهمی در نشاط اجتماعی و غرور ملی داشت و خوشبختانه سال ۹۸ توانستیم از آزمون های دشوار سربلند بیرون بیاییم.

سلطانی فر درباره سال جدید و اقدامات وزارتخانه گفت: سال پرکاری در سال 99 داریم که امیدواریم با عزم و اراده ای که در مردممان سراغ داریم به خصوص ورزشکارانمان، همه جامعه ورزش و جوانان عضو سمن های مختلف، بتوانیم در راستای خدمتگذاری کارنامه موفقی را به مردم ارائه دهیم.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری