کد خبر 416373

اسکوچیچ: وظیفه من رساندن تیم‌ملی به جام‌جهانی است

دراگان اسکوچیچ سرمربی تازه انتخاب شده تیم‌ملی فوتبال ایران در مصاحبه با یکی از روزنامه‌های کشورش کرواسی درباره کار در ایران و تیم‌ملی صحبت کرده.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرآنلاین، دراگان اسکوچیچ که به تازگی به عنوان سرمربی تیم ملی ایران انتخاب شده در مصاحبه با روزنامه وچرنی کشورش کرواسی در خصوص کار در ایران و انتخاب به عنوان سرمربی تیم ملی گفته: گزارش رسانه ها در مورد پرداخت های نامنظم در ایران یک چیز است. چیزهای دیگری نیز در ایران وجود دارد. تجربه من در ایران، جایی که پنج سال گذشته در آن کار کردم، چنین نیست. ممکن است که شما دستمزد خود را کمی دیر دریافت کنید اما این موضوع خیلی مهمی نیست بنابراین من از این دست مشکلات ترسی ندارم. ایران در حال حاضر دومین تیم قاره آسیا است و همیشه انتظار صعود برای آنها وجود دارد. این همان چیزی است که من آن را به عنوان وظیفه خود تعیین کرده و ادامه خواهم داد.

اسکوچیچ ادامه داد: من در هر یک از آنها بیشترین موفقیت را داشته ام. من در لیگ قهرمانان آسیا با فولاد بازی کردم و به عنوان دومین مربی خونه به خونه، این تیم را به فینال جام حذفی رساندم. بدیهی است که آنها( فدراسیون) من را مورد قضاوت قرار دادند و این باور را داشتند که من از بازیکنان آنها شناخت کافی دارم و به همین دلیل این فرصت را به من دادند. چالشی که خیلی مشتاقانه منتظر آن هستم.

اسکوچیچ همچنین درباره شایعاتی که پیرامون نا امنی در ایران مطرح می‌شود نیز گفت:  در ایران زندگی کاملاً طبیعی در جریان است و هیچ گونه تهدیدی وجود ندارد. من به مدت طولانی اینجا بودم و عاشق این کشور و مردم آن هستم. ایرانی‌ها یک ملت عاشق فوتبال هستند. در ایران احساس امنیت بیشتری نسبت به آنچه در برخی از کشورهای اروپایی احساس کرده ام را تجربه می کنم.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر