{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 414617

داور دربی ۹۱گفت:اگر بخواهم راست بگویم، این موضوع را شفاهاً به من اعلام کرده‌اند و هنوز به صورت کتبی چیزی به من ابلاغ نشده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، در شرایطی که کمیته داوران هنوز داور دربی را به صورت رسمی معرفی نکرده‌ است، از بیژن حیدری به عنوان گزینه داوری دربی یاد شده که البته داور فوتبال کشورمان این خبر را تأیید کرد.

حیدری به عنوان داور دربی 91 اظهار داشت: حقیقتاً اگر بخواهم راست بگویم، این موضوع را شفاهاً به من اعلام کرده‌اند و هنوز به صورت کتبی چیزی به من ابلاغ نشده است.

وی افزود: به صورت شفاهی عنوان شده که من داور دربی هستم و فقط در این زمینه در همین حد به من اطلاع دادند.

وی در خصوص اینکه حتی کمک‌های وی هم برای مسابقه اعلام شده است، گفت: در ابتدا ابلاغیه را کمیته داوران می‌نویسد و به هیأت فوتبال ارسال می‌کند.

حیدری تصریح کرد: من نمی‌دانم این اسامی کمک‌ها از کجا می‌آید، من خودم هم اسامی کمک‌هایم را نمی‌دانم، چون ممکن است فدراسیون تا قبل از شروع بازی کمک‌ها را عوض کند، اما در هر صورت این اتفاقات می‌افتد و اسامی بعضی مواقع به رسانه‌ها هم منتقل می‌شود.

این داور در خصوص اینکه تاکنون در چند دربی قضاوت کرده است، گفت: من در دو مسابقه یکی به عنوان داور چهارم و دیگری به عنوان داور وسط قضاوت کرده‌ام.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری