{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 414579

فدراسیون فوتبال برای اعلام نام سرمربی تیم ملی منتظر پاسخ مثبت امیرقلعه‌نویی و باشگاه سپاهان است که در صورت مثبت بودن این پاسخ، قلعه‌نویی باید از سمت خود در باشگاه اصفهانی کناره‌گیری کند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال به این نتیجه رسیده‌اند که در مقطع و شرایط حساس فعلی امیر قلعه ‌نویی که جدی‌ترین گزینه هدایت تیم ملی فوتبال ایران محسوب می‌شود، می‌تواند بهترین فرد برای نشستن روی نیمکت تیم ملی و عبور از جاده پر  پیچ و خم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۰ قطر باشد.

مذاکرات سه جانبه مسوولان فدراسیون فوتبال، مدیران باشگاه سپاهان و امیر قلعه‌نویی چند وقتی است که آغاز شده اما این مذاکرات هنوز به توافق قطعی منجر نشده است.

این در حالی است که امروز (دوشنبه) مذاکرات دیگری میان قلعه‌نویی و مدیران فدراسیون فوتبال صورت گرفت.

نتیجه مذاکرات طرفین در نهایت منجر به این شد تا قلعه‌نویی تا ساعات آینده و شاید فردا صبح پاسخ نهایی خود را به فدراسیون اعلام کند.

بر خلاف شایعات اگر قلعه‌نویی سکان هدایت تیم ملی را بر عهده بگیرد، باید از باشگاه سپاهان کناره‌گیری کرده و فقط در یک سمت مشغول به کار شود.

در صورتی که پاسخ قلعه‌نویی برای سرمربیگری تیم ملی مثبت باشد تارنمای فدراسیون فوتبال در بیانیه‌ای رسمی این خبر را اعلام و در غیر این صورت انتخاب سرمربی تیم ملی به زمان دیگری موکول می‌شود.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری