{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 413990

تیم فوتبال استقلال با برتری دو بر یک مقابل نفت‌مسجدسلیمان به روند خوب روزهای اخیر خود ادامه داد تا با روحیه‌ای بالا به سراغ شهرآورد پایتخت برود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، امروز (شنبه) در آخرین دیدار هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران، استقلال در ورزشگاه آزادی به مصاف نفت مسجدسلیمان رفت و بازی باخته را با پیروزی عوض کرد.

قضاوت این دیدار را «حمید حاج‌ملک» با کمک‌های «علیرضا ایلدروم» و «فرهاد مروجی» عهده‌دار بود.

استقلال که پس از تغییرات در کادر فنی و آمدن «فرهاد مجیدی»، پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا را با اقتدار پشت سرگذاشت، دیدار امروز را تهاجمی آغاز کرد.

در دقیقه ۱۵ «شیخ دیاباته» ستاره استقلال مصدوم شد و جای خود را به «مهدی قائدی» داد تا آبی‌ها با شوک مواجه شوند.

در دقیقه بیستم، توپ ارسالی روی دروازه استقلال به دریک دروازه برخورد کرد و در ادامه «آرمان قاسمی» دروازه خالی استقلال را گشود.

در دقیقه ۲۶، نفت در آستانه گل دوم قرار داشت که «سجاد جعفری» این بخت عالی را از دست داد.

در دقیقه ۳۴ حرکت مناسب بازیکنان استقلال توپ را در محوطه جریمه به «ارسلان مطهری» رساند تا او به خوبی گل تساوی را به‌ثمر برساند.

 در نهایت نیمه نخست با تساوی به اتمام رسید.

«فرهاد مجیدی» که تیمش نیاز به پیروزی داشت در ابتدای نیمه دوم، «وریا غفوری» و «مسعود ریگی» را به میدان فرستاد.

تعویض‌های مجیدی نتیجه داد و در دقیقه ۵۰ «مهدی قائدی» دومین گل استقلال را ثبت کرد تا به روند خوب فصل جاری خود ادامه دهد.

هرچند در ادامه شاگردان «مهدی تارتار» توپ و میدان را در اختیار داشتند، اما فرصتی برای گلزنی پیدا نکردند تا این دیدار با برتری استقلال به اتمام رسیده و آبی‌ها با روحیه بالا آماده حضور در شهرآورد روز پنجشنبه برابر پرسپولیس شوند.

استقلال با این پیروزی به امتیاز ۳۲ رسید و با یک بازی کمتر نسبت به سایر مدعیان در رتبه چهارم قرار گرفت و نفت‌مسجدسلیمان هم ۲۶ امتیازی باقی ماند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری