{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 413773

آنخل دی ماریا از معدود بازیکنانی است که شانس هم تیمی شدن با فوق ستاره هایی چون مسی و رونالدو را داشته است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از میزان، آنخل دی ماریا از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۴ بازیکن رئال بود و در کنار رونالدو موفق به فتح یک لیگ قهرمانان، یک لالیگا، یک سوپرکاپ اسپانیا و دو کوپا دل ری شد. نقش او در بسیاری از گل‌های رونالدو مشهود بود و وقتی از رئال راهی یونایتد شد، رونالدو یکی از ناراحت‌ترین بازیکنان رئال بود. دی ماریا در تیم ملی آرژانتین نیز سال هاست با مسی هم تیمی است.

او در یونایتد کنار وین رونی و در پی اس جی با زلاتان نیز سابقه بازی دارد، ولی انتخاب نهایی او لئو مسی است.

رونالدو یک هیولاست!

دی ماریا به تیک اسپورتس گفت: «برای من هم تیمی شدن با مسی، رونالدو، زلاتان و رونی یک رویا بود. زمانی در پلی استیشن با آن‌ها بازی می‌کردم و هرگر تصور نمی‌کردم روزی کنارشان بازی کنم. همیشه عادت به تماشای بازی‌های شان داشتم و سپس رویایم به واقعیت پیوست. باید بگویم که مسی از بین ۴ نفر بهترین است. رونالدو یک هیولاست و نیمار نیز جواهر فوتبال است. او برزیلی است و بازی کنارش واقعا لذتبخش.

زلاتان؟ او دیوانه است و یک شخصیت عجیب و غریب دارد. در زمین به نظر نمی‌آید، ولی در واقع او انسان بسیار خوبی است. در کنار زلاتان هم از فوتبال لذت بردم. رونی شخصیت آرامی دارد و فکر نمی‌کردم آنقدر قدرتمند باشد. واقعا انتخاب بین این فوق ستاره‌ها کار دشواری است، ولی اگر بخواهیم یکی را انتخاب کنم، او مسی است.»

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری