کد خبر 404761

استراماچونی ظرف ۴۸ساعت آینده به تهران می‌آید

بدنبال اولتیماتوم جدی که باشگاه استقلال پس از مذاکرات طولانی با آندره‌آ استراماچونی برای وی صادر کرد، احتمال سفر مرد ایتالیایی به تهران به منظور مذاکره با باشگاه استقلال ظرف ۴۸آینده قوت گرفت.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، در روزهای اخیر جنگ رسانه‌ای شدیدی میان باشگاه استقلال و استراماچونی در گرفت و طرفین علیه یکیدیگر مواضع تندی اتخاذ کردند. بالا گرفتن تنش موجب انتشار اسناد، نامه‌ها و ایمیل‌های ارسالی طرفین برای یکدیگر در رسانه‌ها شد.

استراماچونی برای بازگشت دوباره به ایران شروطی عجیب تعیین کرد اما باشگاه استقلال به غیر از آنچه که پیش‌تر در مورد آن با مرد ایتالیایی به توافق رسیده بود، سایر شروط را نپذیرفت.

مهم‌ترین شرطی که آبی‌ها زیر بار آن نرفتند پرداخت مطالبات استراماچونی به طور یک‌جا بود.

مدیران استقلال برای اینکه زمان را از دست ندهند با فرهاد مجیدی وارد مذاکره شده و به توافق کامل رسیدند اما موضوع نشستن فرهاد روی نیمکت آبی‌ها را صرفا با جمله شرطی «اگر استراماچونی برنگردد» رسانه‌ای کردند.

و حالا به نظر می‌رسد تهدید باشگاه استقلال جواب داده و مرد ایتالیایی به احتمال زیاد ظرف ۴۸ ساعت آینده برای مذاکره با مدیران استقلال وارد ایران شود.

حضور استراماچونی در ایران می‌تواند پایانی برای درگیری‌ها و آغاز همکاری مجدد طرفین باشد.

یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال در خصوص این موضوع اظهار داشت: مذاکرات مقدماتی انجام شده و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد استراماچونی ظرف ۴۸ ساعت آتی به ایران سفر می‌کند تا مذاکرات به طور مستقیم انجام شود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری