کد خبر 377483

استراماچونی ممنوع الخروج شده است؟

باشگاه استقلال شایعه توقف استراماچونی در فرودگاه را که توسط روزنامه «گتزتا دلو اسپورت ایتالیا» منتشر شده بود را تکذیب کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از عصرایران، «روزنامه گتزتا دلو اسپورت ایتالیا» در گزارشی مدعی شد که «آندره آ استراماچونی» پس از تساوی یک بر یک تیمش مقابل فولاد، قصد بازگشت به رم را داشته اما به دلیل انقضای ویزای مسافرت، از پای هواپیما برگردانده شده است.

باشگاه استقلال که در روزهای اخیر با حاشیه های فراوانی روبروست ادعای روزنامه گتزتا دلو اسپورت ایتالیا را تکذیب کرد.

امروز «شنبه» باشگاه استقلال با انتشار بیانیه‌ای نوشت: باتوجه به حواشی ساخته شده علیه تیم استقلال، متاسفانه بازهم ردپای یک جریان مخرب علیه باشگاه استقلال مشهود است.

در این بیانیه باشگاه استقلال مدعی شده است استراماچونی راهی فرودگاه نشده است. «آندره‌آ استراماچونی» سرمربی تیم استقلال پس از بازی مقابل فولاد خورستان نه تنها به فرودگاه نرفته، بلکه درخواستی هم جهت مرخصی به باشگاه ارائه نداده است.
در هفته‌های اخیر روزنامه‌های ایتالیایی اخبار زیادی مبنی بر اختلافات استراماچونی با امیرحسین فتحی منتشر کردند که هر بار با واکنش باشگاه استقلال همراه شد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از توقف تیمش برابر فولادخوزستان در نشست خبری حاضر نشد.

استراماچونی در نشست خبری بعد از بازی با ماشین‌سازی به شدت از اینکه مترجم ایرانی در کنار وی حضور نداشته است عصبانی بود و بعد از گلایه‌های فراوان در این مورد سالن کنفرانس خبری را ترک کرد.

وی در نشست خبری قبل از بازی با فولاد هم حضور نیافت.

عصر  (پنجشنبه) از هفته دوم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران، استقلال به مصاف فولادخوزستان رفت و در نهایت به تساوی یک بر یک اکتفاء کرد تا همچنان با بحران دست و پنجه نرم کند.

با این نتیجه استقلال همچنان در حسرت پیروزی در لیگ نوزدهم باقی ماند.

استقلال با یک امتیاز در مکان دوازدهم جدول رده‌بندی مسابقات قرار دارد. استراماچونی بعد از بازی با فولاد خوزستان تمرینات استقلال را دو روز تعطیل کرد.

تمرینات استقلال از فردا در مجموعه ورزشی نفت تهرانسر پیگیری خواهد شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر