کد خبر 365335

فاجعه‌ای که مهدی مهدوی کیا افشا کرد

مهدی مهدوی کیا گفت: خانمی گفت از ما پول گرفته‌اند که نمونه خون بچه‌‌مان را می‌دهند به شما، تشخیص می‌دهید استعداد فوتبال دارد یا نه! دلم سوخت، گفتم حالا که سرش کلاه گذاشته‌اند، لااقل از بچه‌اش تست بگیرم شاید استعداد داشته باشد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از همشهری ورزشی، مهدی مهدوی کیا از کلاهبرداری عجیبی توسط فردی خاص از والدینی صحبت کرده که دوست داشتند فرزند شان فوتبالیست موفقی شود!

مهدی مهدوی کیا درباره مسائل مختلفی صحبت کرد. یکی از عجیب ترین بخش های گفت و گو به کلاهبرداری یک فرد خاص مربوط است.

مهدوی کیا در بخشی از مصاحبه به فسادهای فوتبال پایه و کلاهبرداری های عجیب و غریب اشاره کرده؛ او از مربیانی شروع کرده که از والدین پول می گیرند تا بچه ها را به عضویت تیم قبول کنند و روی نیمکت بنشانند؛ از مادری که به مربی پسرش 5 میلیون داده بود تا او در بازی مقابل آکادمی کیا فیکس باشد تا شاید بتواند چشم مربیان آکادمی را بگیرد که تازه با 5 میلیون هم فیکس نشده است!

اینها البته خاطراتی است که قبلا مشابه شان را کم و بیش شنیده ایم. اما عمق فاجعه جایی است که موشک ایرانی داستان نمونه خون را تعریف می کند! داستان مردی که در ترکیه پای یک لپ تاپ نشسته و عجیب ترین روش را برای کلاهبرداری ابداع کرده بود. او ادعا کرده بود یکی از کانال های انتخاب استعدادها برای آکادمی کیا است. سیستم پذیرش هم به این ترتیب بوده که والدین باید نمونه خون فرزندشان را همراه با مبلغی پول برای او ارسال کنند تا بعد از آزمایش خون مشخص شود صاحب این خون استعداد فوتبالیست شدن و شرایط ورود به آکادمی کیا را دارد یا نه! این فرد با این روش عجیب پول زیادی به جیب زده و مهدوی کیا زمانی از کلاهبرداری او باخبر می شود که یکی از والدین مالباخته از طریق اینستاگرام موضوع را به اطلاع او می رساند.

مهدوی کیا در این خصوص گفته است: «اول به آن خانم گفتم آخر شما چطور باور کردید که با آزمایش خون می توان استعداد فوتبال را سنجید؟ بعد پیش خودم گفتم حالا که این اتفاق افتاده برای کمک به این خانواده قبول می کنم فرزندشان خارج از نوبت بیاید تست بدهد. از خانم پرسیدم بچه تان چند ساله است؟ جوابش تکان دهنده بود: دو ساله!»

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۲۹ ۳

  كاش دو تا مرد مثل مهدي مهدوي كيا پيدا ميشد تااين بي شرفهاي دزد را رسوا كنند و كلاه سر مردم نگذارند
  درود بر مهدي

 • ناشناس
  ۳۸ ۰

  چه احمق هایی که متاسفانه وجود دارند

 • محمدی
  ۱ ۰

  زنای ایرانی کلاً 50 درصدشون از ناحیه مخ تعطیل هستند.

 • مهدی
  ۰ ۰

  یک نمونه دیگه از جهالت مدرن!!!

 • ناشناس
  ۲۲ ۳

  تا همچین پدر و مادرهای نفهمی داریم..حقشونه که گول بخورند!!!!!!

 • ناشناس
  ۱۳ ۴

  هر بلایی سر ما بیارن حقمون هست . نادانی در خونمون هست

 • موسوی
  ۱ ۰

  این پدر و مادر سفیه بیش نیستند و حتما نیاز به ولی دارن!

 • ناشناس
  ۱۳ ۰

  فکر کنم کسی که رشوه می دهد هم به اندازه گیرنده ی رشوه مجرم است. چرا باید برای فردی که به مربی تیم 5 میلیون رشوه داده تا بچه اش فیکس باشد را قربانی فرد رشوه گیرنده بدانیم؟!!! قربانی سایر کودکانی هستند که به خاطر درگیر نشدن والدینشان در فساد، از دیده شدن محروم می شوند.

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری