کد خبر 358509

۹تیرماه؛ تاریخ طلایی برای طلبکاران باشگاه‌های فوتبال!

بازیکنان و مربیان فوتبالی که از باشگاه‌های لیگ برتری طلبکارند در صورت شکایت تا روز ۹تیرماه ۱۳۹۸می‌تواند به دریافت طلب‌شان ظرف مدت دو ماه امیدوار باشند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، در روزهای نقل و انتقالات فوتبال ، اکثر باشگاه‌ها مشغول جذب بازیکن هستند و حتی برخی از مدیران باشگاه‌ها مدعی هستند که دستمزدهای میلیاردی از سوی برخی باشگاه‌ها به بازیکنان در حال پرداخت شدن است یا حداقل وعده دستمزد میلیاردی داده می‌شود! از سویی دیگر بازیکنان و مربیان باشگاهی زیادی هنوز نتوانسته‌اند مطالبات گذشته خود را از برخی باشگاه‌ها دریافت کنند. با این حال براساس اطلاعیه صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ که چند روز پیش صادر شد، بازیکنان و مربیان طلبکاری که برای دریافت مطالبات‌شان عجله دارند در صورتیکه تا روز ۹ تیرماه ۱۳۹۸ از باشگاه بدهکار شکایت کنند می‌توانند به دریافت طلب‌شان ظرف دو ماه امیدوار شوند.

زیرا باشگاه‌های بدهکار برای دریافت پروانه مجوز حرفه‌ای در فصل آینده باید با تمامی طلبکاران خود که تا روز ۹ تیرماه شکایت کرده‌اند به توافق برسند یعنی یا مطالبات شان را پرداخت کنند یا با آنها برای پرداخت مطالبات حداکثر تا ۹ شهریور به توافق برسند. بنابراین ۹ تیرماه تاریخ طلایی برای طلبکاران فوتبال باشگاهی است که بتوانند هر چه سریع‌تر به طلب خود برسند و دریافت مطالبات شان مشمول گذر زمان نشود.

گفته می شود احتمالا برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس هم به خوبی از این تاریخ اگاهی داشته که به مدیران باشگاه پرسپولیس ضرب الاجل داده است چون او می‌داند اگر بعد از ۹ تیر شکایت کند پرداخت مطالباتش از سوی باشگاه حداقل به یک فصل دیگر موکول می‌شود!

بیشتر بخوانید
ارسال نظر