کد خبر 352716

برانکو: فقط یک پنالتی نبود بلکه سه پنالتی بود

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: متأسفانه از فرصت‌ها استفاده نکردیم تا قهرمانی قطعی بشود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری بعد از بازی با ماشین سازی اظهار کرد: قهرمانی لیگ با آخرین سوت داور در آخرین بازی مشخص می‌شود. این را قبلاً گفته بودم. متأسفانه از فرصت‌ها استفاده نکردیم تا قهرمانی قطعی بشود. هیچ ایرادی نمی‌توانم از بازیکنانم بگیریم و به آن‌ها به خاطر تلاش‌شان و اراده‌شان تبریک می‌گویم. در بازی تسلط داشتیم. حریف یک ضربه داشت و گل شد و ما بارها شوت به سمت دروازه حریف زدیم. ۱۱ موقعیت گل داشتیم. اما این فوتبال است و همیشه بهترین‌ها برنده نمی‌شوند.

او درباره تساوی‌های زیاد پرسپولیس گفت: برنامه ما خیلی فشرده و سخت بود. با یک برد در بازی‌های قبلی شاید قهرمانی ما قطعی می‌شد. متأسفانه موقعیت‌های زیادی را از دست می‌دهیم و این مشکل ما است.

برانکو در مورد بودیمیر هم بیان کرد: او را آوردیم تا گل بزند اما با مصدومیت‌ها کار او سخت شد و نتوانست در همه بازی‌ها بازی کند. او امروز پنالتی گرفت و در یکی دو صحنه دیگر هم داور سوت نزد. به این سادگی نیست که یک شبه همه چیز سر جایش بیاید. تیم ما با او و بدون او خیلی تفاوت دارد. او یک سال دیگر قرارداد دارد و عملاً باید بماند مگر اتفاق دیگری بیفتد.

او در مورد داوری هم اظهار کرد: من خواهشم این است که فیلم را ببینید. چیزی که من از بازیکنانم شنیدم، فقط یک پنالتی نبود بلکه سه پنالتی بود. باید فیلم بازی دیده شود.

سرمربی پرسپولیس در مورد نزدیک بودن او به قهرمانی سومش با پرسپولیس و شباهت وضعیت فعلی تیمش با آن فصلی که با باخت مقابل نفت، پرسپولیس قهرمانی را از دست داد، گفت: الان موقعیت خیلی بهتر است. با این که سپاهان تفاضل گل بهتری دارد. ما مقابل پارس برای برد می‌رویم. می‌دانیم که خیلی سخت خواهد بود اما فوتبال همین است و هیچ چیزی آسان نیست.
او در مورد علیپور هم توضیح داد: او خسته است و این طبیعی است. علیپور امروز خیلی خوب بود؛ نمی‌شود انتظار داشت تمام مدت با ۱۰ بازیکن حریف در محوطه جریمه باشد و ثمربخش باشد. عالیشاه یک هافبک است نه یک مهاجم که جای علیپور را بگیرد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر