کد خبر 349136

صحبت‌های نگران کننده برانکو در نشست خبری

مشکلات مالی پرسپولیس در آینده می‌تواند برای این تیم دردسرساز شود و به قیمت جدایی ستارگان این تیم در پایان فصل تمام شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایلنا، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی برابر سپاهان جمله‌ای را مطرح کرد که هواداران پرسپولیس را حسابی نگران کرد. برانکو با بیان اینکه بشار رسن با پرسپولیس قرارداد ندارد هواداران تیمش را در آستانه بازی برابر سپاهان با چالشی بزرگ روبرو کرد تا جدایی هافبک چند پسته عراقی در پایان فصل به یکی از نگرانی‌های اصلی مجموعه باشگاه و هواداران تبدیل شود، اتفاقی که در صورت به حقیقت پیوستن آن می‌تواند ضربه بزرگی به پرسپولیس بزند.

بعد از جام ملت‌های آسیا و بازگشت رسن به ایران و درست شب قبل از بازی برابر صنعت نفت آبادان بشار رسن قراردادش را با پرسپولیس تمدید کرد تا خیال هواداران پرسپولیس از حفظ یکی از بزرگ‌ترین ستاره‌هایشان راحت شود.

اتفاقی که با توجه به صحبت‌های امروز برانکو به نظر می‌رسد چندان هم قطعی نیست و نمی‌توان با اطمینان از آن صحبت کرد. درست است که رسن قراردادش را با پرسپولیس تمدید کرده اما احتمالا در قرارداد جدید او بندهایی وجود دارد که اجازه می‌دهد پرسپولیس را ترک کند. موضوعی که باتوجه به اوضاع بد مالی پرسپولیس و پرداخت نشدن حقوق بازیکنان کاملا محتمل به نظر می‌رسد.

از آن‌جایی که رسن بازیکن باکیفیتی است و سن پایینی هم دارد مشتریان زیادی برای خرید او صف کشیده‌اند. اتفاقا آخرین پیشنهاد او که در رسانه‌ها سر و صدای زیادی به پا کرد شایعه انتقالش به الریان قطر بود. انتقالی که حداقل می‌تواند خیال هافبک عراقی را از لحاظ دریافت به موقع حقوقش راحت کند، موضوعی که در لیگ ایران اصلا از آن اطمینانی ندارد.

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر