کد خبر 346905

واکنش یک نماینده به حذف برنامه ۹۰

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برنامه تلویزیونی نود مورد توجه ورزش دوستان، جوانان و مردم بود، صدا و سیما به جای اصلاح اشکالات آن صورت مسئله را پاک کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایلنا، بیت الله عبداللهی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، گفت: تذکر اول من در خصوص مطالبات فرهنگیان است، فرهنگیان در دیدار با نمایندگان مردم در مجلس بیش‌تر در خصوص حق الزحمه و اضافه تدریس خود گلایه دارند و درخواست می‌کنند که مطالبات آن‌ها همانند سایر دستگاه‌ها پرداخت شود، رتبه بندی فرهنگیان باید اجرا و مورد توجه قرار بگیرد.
نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برنامه تلویزیونی نود مورد توجه ورزش دوستان، جوانان و مردم بود، صدا و سیما به جای اصلاح اشکالات آن صورت مسئله را پاک کرد، ادامه داد: این برنامه، ورزش کشور را نقد می‌کرد و موجب کاهش فساد و رانت در جامعه ورزشی می‌شد، انتظار داریم این گونه برنامه‌ها تقویت و ضعف آن‌ها اصلاح شود.
عضو کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی کشور در مجلس در پایان خاطرنشان کرد: وزیر جهاد کشاورزی فکری در خصوص توزیع کود‌های شیمیایی کند، قرار گرفتن کشاورزان در صف خرید کود شیمیایی ظلم به آن‌ها است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر