{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 340344

رئال مادرید با حذف از لیگ قهرمانان اروپا عملاً تنها جامی که شانس قهرمانی در آن داشت را هم از دست داد تا امسال را به بدترین شکل ممکن به اتمام برساند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرورزشی، حالا رئالی‌ها که جام حذفی را هم از دست داده‌اند فقط به لالیگا امید دارند که آن هم در اختیار بارسلوناست. رئال نه تنها با رفتن زیدان و رونالدو ضعیف شد، بلکه تکیه به بازیکنان اسمی این تیم هم کارساز نبود و باعث شد بیشتر ضربه بخورند. کهکشانی‌ها اگر می‌خواهند به موفقیت در فصل آتی فکر کنند باید چندین بازیکن اسمی خود را که فقط روی کاغذ بزرگ هستند بفروشند و نیروهای جوان بااستعداد را همراه ستاره‌های جدید جذب کنند.

گرت بیل

همان‌طور که هیچ‌کس منکر این نیست گرت بیل می‌توانست در غیاب رونالدو بهترین بازیکن رئال و حتی جهان شود، به همان اندازه هم به عملکرد ضعیفش در فصل جاری معترض هستند. گرت بیل به‌جز یکی، دو فصل که برای رئال مفید بود، در ادامه راه یا مصدوم بود، یا آماده نبود و یا کیفیت لازم را نداشت. طبیعی است باشگاه روی این بازیکن 29 ساله برای موفقیت حساب باز نکند.

تونی کروس

یکی از بازیکنانی که در خط میانی رئال مادرید مقابل آژاکس حرفی برای گفتن نداشت تونی کروس بود. کروس تنها با یک گل زده در لیگ قهرمانان اروپا و بدون اینکه گلی در لالیگا بزند و مشارکت خاصی در تیم داشته باشد این آمار ضعیف را از خود به جا گذاشته است. تونی هم 29 ساله است و درحالی که هنوز 30 ساله نشده این‌طور عملکردش افت کرده است.

مارسلو

مارسلو زمانی بهترین مدافع کناری دنیا بود، اما با بالا رفتن سنش باید پذیرفت که دیگر باید از تیمی مثل رئال مادرید فاصله بگیرد. اگرچه او سال گذشته یکی از مهره‌های کلیدی زیدان بود، اما امسال سولاری بیشتر به سرجیو رگویلون اعتقاد پیدا کرده است. حالا این بازیکن برزیلی بعد از 12 سال حضور در مادرید باید کم‌کم قبول کند عمرش در تیم پایتخت تمام شده است.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری