کد خبر 338753

واکنش مهدی تاج به شایعه جدایی از فوتبال

رییس فدراسیون فوتبال به شایعه جدایی اش از این فدراسیون به خاطر بازنشستگی که دوباره بحثش مطرح شده، واکنش نشان داد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ورزش سه، با گذشت حدود یکماه از جام ملت های آسیا دوباره شایعه استعفای برخی مدیران فدراسیون فوتبال و به خصوص مهدی تاج به خاطر بازنشستگی مطرح شده است. در این خصوص قاضی زاده یکی از نمایندگان مجلس صحبت های متعددی را انجام داده و حالا با واکنش مهدی تاج مواجه شده است.

رییس فدراسیون فوتبال در این باره گفت: این حرف ها خوب نیست. به این سوال جواب می دهم اما واقعیت اینست که هیچ معامله ای صورت نگرفته و ما هم مکلف هستیم از تمام قوانین نظام جمهوری اسلامی پیروی کنیم. هیچکس فراتر از قانون نیست. من طبق قانون در فدراسیون هستم. روی اعضای هیئت رئیسه تفسیری وجود دارد. فدراسیون فوتبال جذاب است و یک نماینده مجلس حدود ۲۵۰ بار در برنامه های مختلف نسبت به فوتبال حرف زده است.

وی ادامه داد: برای ما این سوال به وجود آمده برخی نمایندگان تا چه اندازه به مردم اهمیت داده و به قیمت گوشت و امثال آن توجه دارند. به هرحال فوتبال جذاب است اما ابدا معامله ای نبوده است. باید قانون را هم اجرا کنیم. فعالیت به عنوان دبیرکل فدراسیون تمام وقت بود و مشمول قانون بازنشستگی می شد. به همین دلیل دبیر کل فدراسیون را تغییر دادم. شاید این دبیرکل جدید هم در ادامه تغییر دهم.

تاج همچنین گفت: در اساسنامه قید شده هیئت رئیسه فدراسیون باید با ۹ عضو برگزار شود و نامه ای هم به وزارت ورزش و جوانان نوشتیم که اگر اعضای هیئت رئیسه مشمول این قانون شوند باید تبعیت کنند. البته این اعضا کار اجرایی انجام نمی دهند. فراتر از قانون نیستیم و نخواهیم بود. تصمیم های خوبی هم در این زمینه می گیریم.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر