کد خبر 249992

مسی برای نخستین بار نیمکت نشین شد

مهاجم بارسلونا برای اولین بار در این فصل لالیگا از نیمکت نظاره گر بازی تیمش شد.

به گزارش آس، دیدار بارسلونا و اسپانیول از هفته بیست و دوم لالیگا یکشنبه شب در ورزشگاه کورنیا آغاز شد اما بدون لیونل مسی. مهاجم بارسا که در تمام دیدار های لالیگا حضور داشت و تاکنون 1890 دقیقه بازی کرده بود در داربی برگشت در ترکیب اصلی قرار نگرفت.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، مهاجم آرژانتینی پیش از این به ارنستو والورده اعلام کرده بود مشکلی با سیستم چرخشی ندارد و یک بازیکن دیگر می تواند جایگزینش شود. با این حال ستاره آبی اناری ها از یازدهم ژانویه حتی یک دقیقه هم استراحت نکرد. والورده او را در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی کوپا دل ری برابر سلتاویگو در دقیقه 59 تعویض کرد.

مسی پیش از این تنها دوبار بر نیمکت نشسته بود که هر دو در لیگ قهرمانان اروپا اتفاق افتاد. او در تورین برابر یوونتوس به میدان نرفت و مقابل اسپورتینگ لیسبون در نوکمپ در چنین شرایطی قرار داشت. در حقیقت نیمکت نشینی اش در ایتالیا تنها باعث شگفتی شد. مسی در دقیقه 66 آن بازی به میدان رفت. علاوه بر این نیمکت نشینی والورده از او در دیدار رفت و برگشت مقابل نومانسیا و دیدار رفت برابر سلتاویگو در کوپا دل ری استفاده نکرد و مهاجم شماره 10 بارسلونا در فهرست 18 نفره تیمش قرار نگرفت.

در مجموع رقابت های این فصل مسی 438 دقیقه در 34 بازی رسمی این فصل استراحت کرده است. با توجه به سن ستاره آرژانتینی (30ساله) و جام جهانی پیش رو  او به استراحت نیاز دارد. با این حال پیش از بازی امشب حتی یک دقیقه را در لالیگا از دست نداده بود. امتیاز از دست دادن دوباره رئال مادرید (تساوی مقابل لوانته) و دیدار امشب والنسیا و اتلتیکو مادرید از نکات کلیدی برای استراحت دادن به مسی بوده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری