{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 234335

امروز به صورت رسمی اعلام شد؛

کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در زمین بی‌طرف را به صورت رسمی لغو کرد و به نفع ایران رای داد تا تیم های عربستانی به ایران سفر کنند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان در زمین بی طرف را لغو کرده است و به این ترتیب تیم های عربستانی چاره ای جز سفر به ایران و بازی در خاک کشورمان ندارند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از مهر، طبق اعلام سایت «ارم نیوز» امارات، این رای امروز و در جلسه هیات رئیسه کنفدراسیون فوتبال آسیا داده شده است. هیات رئیسه کنفدراسیون آسیا همچنین درخواست امارات برای برگزاری بازی با تیم های قطری در کشور بی طرف را رد و اعلام کرد بازی در کشور سوم به صورت کامل لغو شده است.

تیم های عربستانی طی دو سال گذشته به خاطر مشکلات سیاسی برگزاری مسابقه با تیم های ایرانی را به کشور بی طرف کشانده بودند اما کنفدراسیون آسیا دو سال بعد از گذشت این اتفاق رای به لغو برگزاری بازی در زمین بی طرف داد تا تیم های عربستانی ناچار به حضور در ایران شوند.

پیش از این کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا رای به برگزاری دیدارهای رفت و برگشت تیم های عربستانی و ایرانی در خانه های آنها داده بود.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری