کد خبر 195927

ترس لخویا از بازگشت پرهیجان پرسپولیس ایران

مدیر باشگاه لخویا به بازیکنان تیمش قبل از دیدار برگشت برابر تیم فوتبال پرسپولیس هشدار داد و این بازی را بسیار سخت توصیف کرد.

در یکی از حساس‌ترین دیدارهای دور برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا سه شنبه لخویا در ورزشگاه خانگی خود از تیم فوتبال پرسپولیس پذیرایی می‌کند. این دیدار درحالی برگزار می‌شود که جدال رفت این دو تیم در ورزشگاه آزادی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

به‌ گزارش ‌اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، عدنان علی، مدیر باشگاه لخویا درباره این دیدار گفت‌: تصمیم گرفتیم که به خاطر گرمای هوا ورزشگاه محل برگزاری بازی را تغییر دهیم. قرار بود که این بازی در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه برگزار شود اما بازی را در ورزشگاه السد برگزار خواهیم کرد.

او ادامه‌ داد: خوشبختانه عبدلله المعز که در دیدار رفت غائب بود می‌تواند در دیدار برگشت ما را همراهی کند. او می‌تواند کمک زیادی به ما در خط حمله کند و توانایی تیم را در کارهای هجومی بالا برد اما  اسماعیل محمد به خاطر کارت زرد در دیدار رفت نمی‌تواند تیم را در دیدار برگشت همراهی کند.

مدیر باشگاه لخویا درباره شانس تیمش برای صعود به دور بعد گفت‌: درست است که در ورزشگاه آزادی تساوی ارزشمندی را به دست آوردیم، اما باید برابر تیم خوب پرسپولیس بسیار هوشیار باشیم. پرسپولیس هم مانند دیگر تیم‌های ایرانی صلابت و استحکام لازم را دارد. آنها امید زیادی برای صعود به دور بعد دارند. باید کاملا هوشیارانه بازی کنیم، چرا که احتمال بازگشت تیم ایرانی در قطر زیاد است. بازی بسیار سختی پیش رو داریم.

او در پایان سخنان خود گفت‌: این آخرین بازی ما در فصل است و می‌خواهیم  قبل از تعطیلات پایانی شیرینی داشته باشیم. بدون شک در صورت صعود به دور بعد شرایط روحی تیم بسیار خوب خواهد شد و می‌خواهیم  نهایت توان خود را برای پیروزی به کار بگیریم. بعد از این بازی تمرین تیم یک ماه تعطیل می‌شود  و بعد از آن اردوی خارجی را برگزار خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر