{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 186034

سرمربی فصل گذشته تیم فوتسال تاسیسات دریایی با بیان اینکه قصد دارد فصل آینده ناکامی‌های امسال را جبران کند، گفت: باید در فوتسال هم راه کی‌روش را برویم.

وحید شمسایی، درباره وضعیتش بعد از اتمام دوره گذشته مسابقات لیگ برتر فوتسال و صحبتهایش با باشگاه تاسیسات دریایی برای تمدید قرارداد، گفت: در فوتسال صحبت زیاد می شود ولی صحبت کردن با رسیدن به هدف فرق دارد. تا چیزی روی کاغذ نیاید و قراردادی امضا نشود، رسمی نیست. همه چیز تا الان در حد حرف و حدیث است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، وی افزود: در حال حاضر به صورت اختصاصی با چند بازیکن تمرین می کنیم تا بدن خود را آماده نگه داریم. باید دید در هفته های آینده چه اتفاقی رخ می دهد. تا الان بنده هیچ صحبت رسمی و صد درصدی با هیچ تیمی نداشته ام. تاسیسات دریایی باشگاه بزرگی است که مدیریت آن قوی بوده، هست و خواهد بود. مهم نیست وحید شمسایی باشد یا نباشد. راه باشگاه تاسیسات از زمان آقای منوچهری خوب جلو رفته و زمان مدیریت آقای رحمانی و حلاجی این راه ادامه یافته است.

سرمربی فصل گذشته تاسیسات خاطرنشان کرد: قرارداد من با باشگاه تاسیسات تمام شده است. حتی زمانی که با باشگاه قرارداد داشتم، دست آنها را باز گذاشته بودم و می گفتم صاحب اختیار، باشگاه است. حالا که قراردادی هم ندارم. من مسیر را برای باشگاه تاسیسات و انتخاب نفرات جدید باز گذاشته ام.

شمسایی خاطرنشان کرد: من نه به تیمی دل بسته ام و نه به جایی امیدوار هستم. معتقدم هر اتفاقی که باید رخ بدهد، رخ می دهد. مهم این است که تاسیسات در فوتسال ایران باشد و به راهش ادامه بدهد.

وی با تاکید بر اینکه فصل آینده در هر تیمی باشد برای قهرمانی وارد لیگ می شود، گفت: می خواهم از روی سال ۱۳۹۵ رد شوم. سال گذشته از نظر ورزشی اصلا برایم خوب نبود و انگیزه زیادی برای جبران دارم. از زمانی که لیگ تمام شده، هر روز را با فکر و مطالعه درباره اشتباهات گذشته ام گذرانده ام. حتی ارتباطم را با مربیان دیگر چه داخلی و چه خارجی افزایش داده ام تا بتوانم سال آینده موفق باشم.

سرمربی - بازیکن فصل گذشته تاسیسات در پاسخ به این سئوال که «آیا سال آینده قطعا در لیگ برتر بازی می کنید؟» تاکید کرد: نمی توانم این موضوع را پیش بینی کنم! این روزها تمرینات خوبی را انجام می دهم و خیلی لاغر شده ام. شرایط بدنی خوبی دارم ولی باید دید تا زمان شروع لیگ چه اتفاقاتی می افتد.

شمسایی در ادامه به حضور تیم فوتسال زیر ۲۰ سال ایران در فرانسه اشاره کرد و افزود: تیم زیر ۲۰ سال، پشتوانه تیم ملی فوتسال ایران است. فوتبال خیابانی و فوتسال در خون و در دل مردم ایران است و باید قدر این سرمایه را بدانیم. علی صانعی در این تیم زحمات زیادی کشیده تا مسیر را برای موفقیت این تیم هموار کند. برگزاری بازی های تدارکاتی برای این تیم قبل از مسابقات آسیایی هم قابل تقدیر است و امیدوارم آنها در مسابقات پیش رو موفق باشند.

وی در خصوص تیم ملی بزرگسالان و بازی این تیم با کرواسی تاکید کرد: بازی های تیم ملی را ندیده ایم و نمی توانیم از نظر فنی صحبت خاصی داشته باشیم. بعضی از بازیکنان تیم ملی در حال تغییر هستند و زمینه برای حضور بازیکنان جوانتر به تدریج مهیا می شود. البته معتقدم بازیکنان جوان تیم ملی هم باتجربه هستند مثل سعید عباسی که بازی در جام باشگاه های جهان و جام باشگاه های آسیا را هم تجربه کرده است.

شمسایی در پایان گفت: اگر بتوانیم حرف کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال را در فوتسال الگو کنیم، موفق خواهیم شد. کی روش می گفت زمانی اگر یک بازیکن تیم ملی فوتبال غایب بود، تن و بدن همه می لرزید ولی حالا اگر ۱۰ بازیکن تیم ملی هم نباشد، چیزی نمی شود. ما باید در فوتسال هم راه کی روش را برویم. اهمیت بازی های تدارکاتی و دوستانه هم در همین است. باید بتوانیم با تلفیق بازیکنان جوان و باتجربه، برای آینده پشتوانه سازی کنیم.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری