{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 183899

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا از مهاجم تیم ملی کشورمان تمجید کرد.

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارشی از سردار آزمون مهاجم تیم ملی کشورمان تمجید کرده است. سایت AFC پیش‌بینی کرده آزمون یکی از ستاره‌های جام جهانی 2022 قطر خواهد بود و از مسی ایران به عنوان مدعی کسب جایزه بهترین بازیکن جام جهانی نام برده است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از میزان، کفندراسیون فوتبال آسیا در مورد آزمون نوشت: اولین جام جهانی خاورمیانه می‌تواند یک مدعی جدی برای کسب توپ طلا داشته باشد، یک مدعی از همین منطقه به نام سردار آزمون. این مهاجم 22 ساله پیش از سفر به قطر برای بازی مقابل تیم ملی این کشور در مرحله انتخابی جام جهانی 2018، از رؤیاهایش برای جام جهانی 2022 گفت که یکی از آنها رسیدن به مرحله نیمه نهایی رقابت‌ها بود.

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارش خود ادامه داد: مهاجم ایرانی که دوران بازیگری‌اش را در تیم روستوف روسیه سپری می‌کند به زعم بسیاری از کارشناسان فوتبال آسیا در حال حاضر در کنار سون هئونگ مین، از کره جنوبی بهترین مهاجم فوتبال آسیاست.

در پایان این گزارش نوشته شده: آزمون از استعداد کافی که پشتوانه‌ای برای اعتماد به‌نفس وی باشد برخوردار است و پنجشنبه این هفته هواداران قطر ممکن است برای مدتی وفاداری‌ خود به تیم ملی کشورشان را از یاد ببرند تا از تماشای بازی تکنیکی یک سوپراستار جهانی لذت ببرند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری