کد خبر 162625

واکنش کمیته فنی فوتسال به نظر کفاشیان و بازگشت شمسایی به تیم ملی

رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال می‌گوید برای بازگشت وحید شمسایی به تیم ملی باید با خود این بازیکن صحبت شود.

بحث بازگشت وحید شمسایی به تیم ملی فوتسال از زمانی به صورت جدی مطرح شد که برزیلی ها بعد از خداحافظی «فالکائو»، مجددا وی را به تیم ملی دعوت کردند تا رکورد گل های ملی فوتسال را که در اختیار شمسایی است، بشکند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، در همین ارتباط بحث بازگشت وحید شمسایی به تیم ملی فوتسال دوباره مطرح شد. حتی شمسایی خودش اعلام کرد اگر فدراسیون فوتبال دوست دارد این رکورد در ایران بماند، می تواند با دعوت از وی برای چند مسابقه با تیم های درجه دوم و سوم و گلزنی در این مسابقات، فاصله خود را با فالکائو بیشتر کند.

سیدمحمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال در واکنش به این بحث، توپ را به زمین فدراسیون فوتبال انداخت و تصمیم گیری آنرا به علی کفاشیان و مهدی تاج واگذار کرد.

علی کفاشیان هم در گفتگویی اعلام کرد اگر شمسایی بخواهد به تیم ملی بازگردد، کمیته فنی و توسعه فوتسال درباره آن اعلام نظر می کند.

عباس ترابیان رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال درباره اینکه نظرش برای بازگشت شمسایی به تیم ملی فوتسال چیست؟ گفت: در این ارتباط باید کمیته فنی تشکیل جلسه بدهد. من نمی توانم از طرف سایر اعضا هم نظر بدهم.

وی افزود: ضمن اینکه باید با  خود شمسایی هم صحبت شود؛ اینکه آیا خودش تشخیص می دهد حضورش در تیم ملی در این زمان مناسب هست یا خیر و چقدر به این موضوع معتقد است.

رئیس کمیته فنی فوتسال تاکید کرد: هنوز یکطرف مسئله حل نشده است. کمیته فنی هر موقع که این موضوع به صورت رسمی ارائه شود، تشکیل جلسه خواهد داد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری