تست بینایی؛ فقط ۸ درصد مردم می توانند تفاوت این دو تصویر را پیدا کنند

تست بینایی امروز در مورد تفاوت های دو تصویر است در نگاه اول فکر می کنید این تصاویر هیچ تفاوتی ندارند اما اگر خوب دقت کنید اختلاف ها را پیدا خواهید کرد. این تست را حل کنید ببینید چند مورد را درست پیدا کردید.

تست بینایی؛ فقط ۸ درصد مردم می توانند تفاوت این دو تصویر را پیدا کنند

جالب است بدانید که چگونه برخی از تصاویر دقیقا در مقابل شما قرار دارند، اما تشخیص و دیدن آنها زمان زیادی می برد. تست بینایی و پیدا کردن خطای دید در معماهای تصویری و نقاشی ها همیشه سرگرم کننده است.  خطای دید به احساس دیدن تصاویری گفته می‌شود که فریبنده یا گمراه کننده هستند. در این حالت اطلاعاتی که بوسیله چشم جمع‌آوری شده و توسط مغز پردازش می‌گردد منجر به درک تصویری می‌شود که با واقعیت آن تصویر تطابق ندارد.

تست بینایی، سطح تمرکز، دقت، مهارت مشاهده و توجه شما به جزئیات را نشان میدهد.

خطای دید چیست؟

خطای دید که به عنوان توهم بصری نیز شناخته می شود، نوعی توهم است که توسط سیستم بینایی در ادراک بصری ایجاد می شود. به زبان ساده، خطای نوعی توهم نوری است که در آن نمی‌توانیم صحنه یا تصویری را که از طریق چشمان خود دیده‌ایم به وضوح درک کنیم. ما تصویر یا صحنه را اشتباه تفسیر می کنیم یا به راحتی فریب آن را می خوریم.

خطای دید و تست بینایی ذهن ما را به چالش می کشند. اینترنت مملو از این تست های جذاب است.

تست بینایی؛ فقط ۸ درصد از مردم می توانند تمام تفاوت بین این دو تصویر را  پیدا کنند

اینجا یک تست بینایی هیجان انگیز داریم. به این دو تصویر نگاه کنید ببینید چند مورد از تفاوت ها می توانید پیدا کنید افراد کمی هستند که می توانند همه اختلاف ها را پیدا کنند اینجا به شما نمی گوییم که چند اختلاف بین دو تصویر وجود دارد به تصویر نگاه کنید ببینید جزء ۸ درصدی ها هستید یا ۹۲ درصدی؟

تست بینایی؛ فقط ۸ درصد از مردم می توانند تمام تفاوت بین این دو تصویر را پیدا کنند

ارسال نظر
ارسال نظر
 • ناشناس
  ۰

  ۱۱ اختلاف بود نه ۵

 • ناشناس
  ۰

  و اون پایین یک سنگ دیگه هم هست
  و اون بالا یک شاخه دیگه هم اضافه زده بیرون....

 • Fariba
  ۰

  بیشتر از ۵ تا هست