تست هوش؛ افراد کمی می توانند عدد مستطیل قرمز را در کمتر از ۱۰ ثانیه پیدا کنند!

تست هوش می تواند توانایی های ذهنی افراد را تقویت کند. محققان پی برده اند که تست هوش تشخیص‌دهنده زودهنگام آلزایمر است. محققان بر این باورند که با توجه به عدم بازگشت روند تخریب سلول‌های مغزی در مرحله پیشرفته آلزایمر، بهترین راهکار، تشخیص زودهنگام این بیماری قبل از شروع فرایند تخریب نورون‌های عصبی است. بنابراین شما با انجام این تست ها می توانید از اختلال عملکرد مغز تا حدودی پیشگیری کنید.

تست هوش؛ افراد کمی می توانند عدد مستطیل قرمز را در کمتر از ۱۰ ثانیه پیدا کنند!

به گزارش اقتصاد آنلاین، انواع تست هوش بازی های فکری هستند که برای حل آن باید از توانایی‌ها و پتانسیل‌های فکری و استدلالی استفاده کنید. تست‌های هوش برای این منظور طراحی شده‌اند که افراد بتوانند با کمک آنها مهارت‌های شناختی مانند استدلال، منطق و حل مسئله را در خود به چالش بکشانند.

تست هوش روشی موثر برای شناسایی افرادی است که توانایی عقلانی خاصی در پیدا کردن روابط میان معادله را دارند. این گروه از افراد اغلب در محل کار یا مدرسه دچار مشکل می‌شوند، زیرا سطح کلاس‌ها و کارها برای آنها خسته و کسل کننده به شمار می‌آید. تست‌های هوش بدون درگیر کردن افراد با چالش‌های تست‌های دیگر، می‌توانند برخی از افراد را به سمت آینده‌ای سوق دهند که شاید برای آنها موفقیت آمیزتر باشد.

تست هوش؛ فقط باهوش ها می توانند این تست را حل کنند!

به تصویر زیر نگاه کنید، این یک معمای ریاضی است که فقط کسانی که IQ بالایی دارند قادر به پاسخگویی به آن هستند. شما باید در یک نگاه بتوانید رابطه این اعداد را پیدا کنید در این صورت یافتن پاسخ کار سختی نخواهد بود. اگر پاسخ این تست هوش را پیدا نکردید در انتهای این مطلب برای تان پاسخ را با راه حل گذاشته ایم.

تست هوش؛ افراد کمی می توانند عدد مستطیل قرمز را در کمتر از ۱۰ ثانیه پیدا کنند!

.

.

.

.

.

.

.

.

اگر هنوز در تلاش برای به دست آوردن پاسخ هستید، کمی پایین تر به این معما پاسخ داده ایم. این تست هوش یک راه عالی برای آزمایش مهارت های مشاهده و میزان تیزبینی شما است. 

برای دیدن تست های بیشتر و سنجش هوشتان اینجا کلیک کنید.

.

.

.

.

.

.

.

.

اگر هنوز به جواب نرسیده اید، پاسخ را اینجا ببینید. در اینجا راه حل را به شما نشان داده است.

ارسال نظر
ارسال نظر