تست بینایی؛ در ۷ ثانیه سوزن را پیدا کنید!

تست بینایی، سطح تمرکز، دقت، مهارت مشاهده و توجه شما به جزئیات را نشان میدهد. تست های بینایی و پیدا کردن خطای دید در معماهای تصویری و نقاشی ها همیشه سرگرم کننده است. در تست بینایی امروز باید سوزنی که بین سیب زمینی ها پنهان شده است پیدا کنید.

تست بینایی؛ در ۷ ثانیه سوزن را پیدا کنید!

به گزارش اقتصاد آنلاین، خطای دید و تست های بینایی ذهن ما را به چالش می کشند. خطای بینایی ناشی از توهم نوری شگفت انگیز و جالبی است که جنبه های مختلف شخصیت شما را آشکار می کند. جالب است بدانید که چگونه برخی از تصاویر دقیقا در مقابل شما قرار دارند، اما تشخیص و دیدن آنها زمان زیادی می برد. تست های بینایی و پیدا کردن خطای دید در معماهای تصویری و نقاشی ها همیشه سرگرم کننده است.

خطای دید چیست؟

خطای دید که به عنوان توهم بصری نیز شناخته می شود، نوعی توهم است که توسط سیستم بینایی در ادراک بصری ایجاد می شود. به زبان ساده، خطای نوعی توهم نوری است که در آن نمی‌توانیم صحنه یا تصویری را که از طریق چشمان خود دیده‌ایم به وضوح درک کنیم. ما تصویر یا صحنه را اشتباه تفسیر می کنیم یا به راحتی فریب آن را می خوریم.

خطای دید و تست های بینایی ذهن ما را به چالش می کشند. اینترنت مملو از این تست های جذاب است.

هر چند پیدا کردن سوزن در انبار کار دشواری است اما این بار نیازی به پیدا کردن سوزن در انبار کاه نیست، فقط کافی است سوزن را در بین سیب زمینی ها پیدا کنید. کارشناسان می گویند اگر بتوانید در عرض 7 ثانیه سوزن را پیدا کنید یعنی شما فردی تیزبین و با دقت بالا هستید.

تست بینایی سوزن

به تصویر نگاه کنید و بگویید آیا می توانید در عرض ۷ ثانیه سوزنی که در میان سیب زمینی هاست پیدا کنید؟

تست بینایی سوزن

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

اگر میخواهید در چالش های بیشتری شرکت کنید این صفحه را ببینید

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

حدس می زنیم حتما تا حال آن را پیدا کرده باشید. اگر نه، پاسخ را در اینجا ببینید

برای ما بنویسید که آیا توانستید بدون کمک گرفتن از پاسخ خودتان به تنهایی تست امروز را حل کنید؟ پیدا کردن آن برای شما چند ثانیه زمان برد؟

ارسال نظر

 • اسکواش
  ۱ ۰

  سمت راست

 • Fatemeh
  ۰ ۰

  بله در دوثانیه

 • r. AB
  ۰ ۰

  همون اول دیدمش هاها باه باه