{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 438602

خلج طهرانی از جهشی چشمگیر خبر داد؛

مدیرعامل شرکت منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس از رشد ۲۵۰ درصدی واگذاری زمین و رشد ۵۰ درصدی در تشکیل جلسه کمیته تخصیص خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین، حسن خلج طهرانی  گفت: سومین جلسه کمیته تخصیص و واگذاری زمین برای سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه خلیج فارس در سال 99  برگزار شد.

وی عنوان کرد: هر زمان که طرح سرمایه‌گذاری به منطقه ویژه ارائه شود، جلسه کمیته تخصیص زمین تشکیل خواهد شد که در سال جاری از 15 فروردین تا امروز سه جلسه کمیته واگذاری زمین برگزار شده است.

خلج طهرانی با اشاره به این که تعداد جلسات کمیته واگذاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته از رشد 50 درصدی برخوردار بوده است، اظهار داشت: مصوبات این جلسات امیدوارکننده بود.

وی در ادامه به تشریح دستاوردهای این جلسات پرداخت و تصریح کرد: طی  جلساتی که در این مدت برگزار شد 10 طرح به تصویب رسیده که این میزان در مدت مشابه سال گذشته دو جلسه با تصویب چهار طرح بوده است که می‌توان گفت موفق شده‌ایم به رشد 50  درصدی در برگزاری جلسات و همچنین رشد 250 درصدی در تصویب طرح‌های سرمایه‌گذاری دست یابیم.

وی ادامه داد: تنها طی امروز سه طرح سرمایه‌گذاری مصوب شد که از جمله آن‌ها می‌توان به تولید اسید فسفریک و کودهای شیمیایی در ادامه طرح‌هایی اجرایی افتتاح شده در روزهای گذشته در کرمان با متولی‌گری شرکت ملی مس ایران با بودجه‌ای 130 میلیون یورویی، طرح تولید فروکروم و فرو منگنز شرکت کرومیت میامی فردوس با 120 میلیون دلار سرمایه‌گذاری و طرح تولید کرومیت توسط هلدینگ ارزش با اعتباری بالغ بر 640 میلیارد تومان در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس اشاره کرد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری