{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 434035

‍مدیر ناحیه فولادسازی و ریخته گری مداوم مبارکه خبر داد:

در پنجمین روز از اردیبهشت ماه و در فاصله کوتاهی از ثبت رکوردهای غرور آفرین تولید ماهیانه ۶۳۶هزارتن تختال و دستیابی به رکورد روزانه ۵۰ذوب در ماشین ریخته گری شماره ۲، افتخاری دیگر به دست جهادگران ناحیه فولادسازی و ریخته گری مداوم به ثبت رسید.

به گزارش اقتصادآنلاین، ثبت رکورد ۱۳۱ ذوب طی ۲۴ ساعت، با رعایت کامل مسائل ایمنی و بهداشتی و در سال جهش تولید دستاوردی است که با هماهنگی مثال زدنی و تلاش و کوشش کارکنان در واحد های مختلف به دست آمد.

غلامرضا سلیمی مدیر ناحیه فولاد سازی و ریخته گری مداوم با اعلام این خبر و گفت: با ثبت این رکورد تناژ تولید فولاد مذاب در ۲۴ ساعت به حدود ۲۳هزار و پانصد تن رسید. 

مدیر ناحیه فولادسازی ضمن تشکر از تلاش بی وقفه همه همکاران خود در این ناحیه و سایر نواحی پشتیبان، رکورد قبلی این ناحیه را مربوط به ۲۸ فروردین ماه گذشته و به تعداد ۱۳۰ ذوب و تناژ ۲۳ هزار و ۱۰۰ تن اعلام کرد.

در همین رابطه قاسم خوشدل پور رئیس ریخته گری مداوم نیز با اشاره به این نکته که ماشین ریخته گری شماره ۵ در حال تولید فولادهای مخصوص انتقال نفت ترش است، به دستیابی به رکورد ۱۱۶ ذوب در ۴ ماشین ریخته گری دیگر خبر داد و این موفقیت را ناشی از آماده بکاری تجهیزات، کیفیت مواد و سیالات و پشتیبانی مناسب همکاران در بخشهای مختلف سرویس دهنده درون و برون ناحیه دانست و افزود: همکاران تولید با بهره برداری مناسب از پتانسیل تجهیزات موجب به ثمر رسیدن تلاش دیگر همکاران شدند. شایان ذکر است رکورد ۱۳۱ ذوب با شکستن رکورد تولید ۷۰ ذوب در یک شیفت کاری به دست آمده است. 

امیرحسین مرادی رئیس کوره های قوس التریکی در گفتگو با خبرنگار فولاد موفقیت به دست آمده در یک شیفت کاری را به دومینوی رکوردشکنی در ناحیه فولادسازی و ریخته گری مداوم تعبیر کرد و ضمن اشاره به هماهنگی و رابطه تنگاتنگ شیفت های مختلف کاری این موفقیت را حاصل یک کار جمعی و گروهی دانست.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری