تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰

جدیدترین وضعیت ابتلا به کرونا در قزوین

طی ۲۴ ساعت گذشته، سه‌شنبه پنجم بهمن بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۷۲ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در استان قزوین شناسایی و ۳۳ نفر نیز در این مدت بستری شدند؛ با احتساب این تعداد بستری‌ها، کل بیماران بستری در سطح بیمارستان‌های استان قزوین به ۹۴ نفر رسید.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا؛ طبق اعلام دانشگاه علوم پزشکی قزوین، در ۲۴ ساعت گذشته، سه‌شنبه پنجم بهمن بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۷۲ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در استان قزوین شناسایی و ۳۳ نفر نیز در این مدت بستری شدند.

با احتساب این تعداد بستری‌ها، کل بیماران بستری در سطح بیمارستان‌های استان قزوین به ۹۴ نفر رسید، ۲۶ نفر از بیماران نیز در این مدت از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

همچنین در ۲۴ ساعت گذشته تعداد بیماران بدحال و متصل به دستگاه‌های کمک تنفسی ۴ نفر بوده و فوتی با علائم قطعی کرونا گزارش نشد با این حساب تعداد کل فوتی‌های استان قزوین از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۲۶۹۱ نفر نفر بوده است.

بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی قزوین ۹۳/۹۷ درصد از افراد ۱۲ تا ۱۸ سال دز اول واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند ۷۸/۰۱ درصد افراد بین ۱۲ تا ۱۸ سال دز اول و دوم را تزریق کرده‌اند؛ ۹۴/۹۳ درصد افراد بالای ۱۲ سال دز اول واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند؛ ۸۵/۲۳ درصد از افراد بالای ۱۲ سال دز اول و دوم را تزریق کرده‌اند و ۲۳/۵۲ درصد جمعیت بالای ۱۲ هم دز سوم واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند.

منبع: ایسنا
این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها