کد خبر 558736

کپک های خانگی زندگی این زن جوان را نابود کرد

رشد کپک در خانه یک خانم جوان که تازه زندگی مستقل خود را آغاز کرده بود باعث بیماری او شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران ، یک دختر جوان طی اتفاقی عجیب و نادر، در آپارتمانش با کپک مسموم شد. فرانکلین که یک خانم جوان بریتانیایی است می‌گوید در آپارتمانش کپکی شروع به رشد کرده و او را مسموم کرده است. او مجبور شد تمام وسایلش را که آلوده شده‌اند رها کرده و با وسایل جدید و نو به خانه دیگری برود.

14643661_946

فرانکلین، ۲۸ ساله، تنها دو هفته پس از انتقال به خانه جدید خود دچار سرفه‌های مزمن، گرفتگی عضلات و ریزش مو شد. او پس از مواجه با این مشکل به پزشک مراجعه کرد. پزشک با استفاده از جواب‌های ازمایش متوجه میزان بالای مسمومیت او توسط کپک شد. فرانکلین متوجه شد که کپک در خانه جدیدش هم در حال رشد است و باعث بروز این علایم شده است. او وسایل خود را جمع کرد و به خانه جدید دیگری رفت که در آن احساس بهتری داشت، اما وضعیت او به سرعت تغییر کرد و به حالت اول بازگشت.

فرانکلین می‌گوید: او اولین بار در سال ۲۰۰۷ پس از بروز علائمی به بیماری لایم تشخیص داده شد. او معتقد است که وی در سفر خود به فلوریدا در سال ۲۰۰۳ به این بیماری مبتلا شده است و نزیک به ۱۲ سال با بیماری مبارزه کرده است. او در حال بهبودی بود که در سال ۲۰۱۷ از خانه و خانواده جدا شد و آماده بود تا زندگی جدید و مستقل خودش را آغاز کند، اما پس از تنها دو هفته زندگی در اپارتمان با رشد کپک‌ها بیمار شد.

14643663_546

پزشک فرانکلین متوجه شد که خانه او دوباره به کپک‌ها آلوده شده است. برای همین فرانکلین مجبور شد برای بار سوم همه وسایلش را رها کند و دوباره از نو شروع کند. فرانکلین قصد دارد به خارج از کشورش برود تا شایداز این موضوع رهایی یابد و به تواند به راحتی زندگی کند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر